Wydrukuj tę stronę

Termin trzeciej edycji Centralnych Targów Rolniczych został przesunięty na luty 2019

27 październik 2018
(0 Głosów)
Autor 
Centralne Targi Rolnicze odbędą się w dniach w dniach 1-3 lutego 2019 roku Fot. zycierolnika.pl

Tegoroczna edycja CTR miała odbyć się w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018. Targi zostaną jednak zorganizowane w nowym terminie, tj. w dniach 1-3 lutego 2019 roku. Powodem przesunięcia targów jest organizacja w pierwotnym terminie przez Ministerstwo  Rolnictwa i Rozwoju Wsi, patrona honorowego Centralnych Targów Rolniczych, innego wydarzenia branżowego – Narodowej Wystawy Rolniczej.

Dwa ważne wydarzenia w branży rolniczej

Zmiana terminu nastąpiła z myślą o wszystkich przedstawicielach branży. Dzięki przesunięciu terminu targów zarówno wystawcy, jak i odwiedzający będą mogli wziąć udział w obu wydarzeniach, mających kluczowe znaczenie dla branży rolno – spożywczej. Organizatorzy są przekonani, że Centralne Targi Rolnicze organizowane na początku lutego, będą stanowić dobre otwarcie nowego sezonu rolniczego i pozwolą osiągnąć wystawcom lepsze efekty sprzedażowe.

- Naszą intencją jest, aby Centralne Targi Rolnicze w nowej dacie otwierały sezon rolniczy w Polsce i stały się platformą do prezentacji oferty wystawców oraz owocnych spotkań biznesowych. Jest to bowiem czas, kiedy zarówno rolnicy jak i przedsiębiorcy podejmują kluczowe decyzje inwestycyjne – mówi Anna Pieniążek, dyrektor Centralnych Targów Rolniczych. - Pomimo przesunięcia terminu targów, swój udział w rozmowach biznesowych w ramach programu Hosted Buyers na Centralnych Targach Rolniczych 2019 zadeklarowały już delegacje z Senegalu, Sudanu, Indii, Ukrainy, Kazachstanu, Białorusi, Rosji, Egiptu, Algierii, ZEA, Litwy, Albanii, Angoli, Turcji oraz Kataru.

Redakcja

Ostatnie od Redakcja

Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…