Ponowne otwarcie sklepu GRENE w Mrągowie

25 marzec 2019
(0 Głosów)
Autor 
Nowa organizacja przestrzeni ekspozycyjnej w punktach sieci GRENE to odpowiedź na oczekiwania klientów Fot. GRENE

Już jutro, czyli 26 marca 2019 r. odbędzie się w Mrągowie ponowne otwarcie sklepu rolniczo-technicznego GRENE, który został przekształcony w sklep samoobsługowy.

W dniu 27 marca w Mrągowie odbędą się także Drzwi Otwarte dla osób zainteresowanych uruchomieniem własnego sklepu w modelu franczyzowym GRENE.

W całej Polsce znajdują się już 164 sklepy, z tego osiem w województwie warmińsko-mazurskim.

Jakie zmiany czekają na klientów sieci sklepów GRENE?

Głównym założeniem modernizacji było odświeżenie wnętrza sklepu i zaprezentowanie asortymentu w sposób wygodny dla klienta. Zmiany obejmowały przede wszystkim elementy układu regałów i ekspozycję asortymentu oraz wprowadzenie nowego wyposażenia technicznego. Kupujący zyskali swobodny dostęp do niemalże całej oferty sklepu. W wygodny sposób mogą teraz sięgnąć po towar na regale, zaznajomić się z nim oraz sprawdzić cenę za pomocą czytnika. W podjęciu decyzji dotyczącej wyboru produktu pomocą służy wykwalifikowany personel, który również otrzymał nowe narzędzia pracy takie, jak tablety umożliwiające obsługę klienta, doradztwo i sprzedaż bez podchodzenia do lady.

Przedstawiciele GRENE zapowiadają dalsze inwestycje w modernizację i rozbudowę kolejnych punktów franczyzowych jeszcze w tym roku.

– Nieustannie dążymy do tego, aby odpowiadać na potrzeby naszych klientów i zmieniające się trendy na rynku. Stąd pomysł modyfikacji placówek w sposób, który czyni je bardziej przestronnymi i przyjaznymi. Dla wygody klientów sala sprzedaży została podzielona na strefy: profesjonalną, uniwersalną, promocyjną i impulsową. Obserwujemy zmiany zachodzące na lokalnych rynkach, podążamy za nowoczesnymi technologiami w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w Polsce. Podobną metamorfozę przeprowadziliśmy już w Zambrowie, w planach są już kolejne sklepy w Wałczu i Strzelinie – mówi Joanna Poniedziałek, szefowa Działu Rozwoju Sieci GRENE.

Bogata oferta sieci GRENE
W nowo otwartym sklepie w Mrągowie będzie można zaopatrzyć się we wszystko, co znajduje się w ofercie sieci GRENE, tj. w części do ciągników i maszyn rolniczych polskich i zagranicznych, asortyment z branży hydrauliki siłowej oraz transmisji mocy, artykuły do hodowli zwierząt, artykuły gospodarcze dla domu i ogrodu, produkty warsztatowe, a także markową odzież roboczą Kramp, a nawet zabawki dla dzieci.

Z roku na rok sukcesywnie rośnie liczba firm prowadzonych w oparciu o licencje franczyzowe. Firma GRENE rozwija w Polsce sieć sklepów technicznego zaopatrzenia rolnictwa, w skład której wchodzi obecnie 87 sklepów własnych i 77 sklepów w systemie franczyzowym. Oferowany przez GRENE model biznesu sklepu rolniczo-technicznego, może być z powodzeniem realizowany i rozwijany w niemalże każdej lokalizacji, z szczególnym ukierunkowaniem na miejscowości powiatowe i gminne.

Osoby zainteresowane udziałem w Drzwiach Otwartych proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…