Ukradł w Niemczech ciągnik z przyczepą, w Polsce trafił do aresztu

06 lipiec 2019
(0 Głosów)
Autor 
Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące Fot. policja.gov

Radziejowscy policjanci odzyskali skradziony w Niemczech ciągnik wraz z przyczepą,  które łącznie warte są  ponad sto tysięcy złotych. Zatrzymany 40-latek za ten czyn trafił tymczasowo do aresztu na 3 miesiące.

Kryminalni z Radziejowa dostali w sobotę 29.06.19 informację, że na terenie jednego z zakładów w pow. radziejowskim może być zaparkowany ciągnik i przyczepa skradzione kilka dni wcześniej w Niemczech. Policjanci pojechali, żeby sprawdzić ten sygnał. Na miejscu wszystko się potwierdziło. Kryminalni ustalili osobę, która przywiozła sprzęt do naprawy na teren zakładu. Był nim 40-letni mieszkaniec pow. włocławskiego, który po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu.

Zgromadzony przez radziejowskich policjantów materiał dowodowy pozwolił na  przedstawienie podejrzewanemu mężczyźnie zarzutu kradzieży ciągnika rolniczego i przyczepy o wartości 122 000 złotych. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Przestępstwo, o które jest podejrzany zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…