„Superprodukty kontra Superwrogowie” - rusza nowa kampania promocyjna K+S

04 lipiec 2020
(1 Głos)
Autor 
Nawozy K+S są niezbędnym źródłem potasu, magnezu i siarki Fot. K+S Polska

Zeszłoroczny sukces kampanii „Superprodukty dla Superbohaterów” prowadzonej przez K+S zadecydował o przeprowadzeniu drugiej rundy komunikacji produktowej dla nawozów Korn-Kali i ESTA Kieserit.

Od lipca 2020 roku firma wystawi „naturalnych przeciwników” do walki z suszą, niedoborami składników pokarmowych i mrozem.

- Konsekwentnie rozwijając oryginalną kampanię produktową, chcemy kontynuować ścieżkę, którą obraliśmy w komunikacji z rolnikami. Po przedstawieniu rolników jako Superbohaterów, dla nas logicznym krokiem było stawienie czoła codziennym wyzwaniom w pracy rolnika i nadanie im twarzy - mówi Dominik Młodecki, dyrektor zarządzający K+S Polska.

 

Pogromcy suszy, niedoboru składników pokarmowych i mrozu
Uosobienie super wrogów, stworzone w trakcie sesji kilku ekskluzywnych bodypaintów, stanowi serce nowej kampanii i przedstawia ją jako „Piekielne trio”. Przekaz jest jasny: nawet, jeśli nie można ich trwale pokonać, rolnicy mogą skutecznie im przeciwdziałać, stosując nawozy Korn-Kali i ESTA Kieserit. Oferowane nawozy K+S rewelacyjnie nadają się do wspomagania wzrostu roślin w okresach suszy, niedoboru składników pokarmowych lub mrozu, zapobiegając w ten sposób redukcji plonów.

Nawozy K+S są niezbędnym źródłem potasu, magnezu i siarki. W optymalnych proporcjach stwarzają dobre warunki dla wzrostu roślin nawet w niesprzyjających warunkach.

 

Oryginalny wizerunek – w kampanii crossmediowej
Oficjalnie kampania rozpoczyna się w lipcu 2020 roku. Producent nawozów w celu dotarcia do jak największego grona rolników stawia na cyfrowy miks komunikacyjny. Informacje na temat kampanii rozpowszechniane są za pomocą mailingu, strony internetowej czy mediów społecznościowych.

- Ponadto będziemy zachęcać naszą grupę docelową do udziału w kampanii fotograficznej na Facebooku firmy K+S Polska. Przed oficjalnym rozpoczęciem kampanii, dystrybutorzy produktów K+S zostaną poinformowani o tym fakcie za pomocą specjalnej wysyłki do dystrybucji. Ewent. prasowy pierwotnie planowany na rozpoczęcie kampanii, został przełożony z powodu pandemii korony – odbędzie się on w listopadzie.
Nową kampanię rozpoczniemy reklamami w lipcowych magazynach, prosimy więc o publikowanie informacji prasowej na początku lipca br. – dodaje Dominik Młodecki.

 

Oprac. Sabina Pietrek, źródło: K+S Polska

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…