Zgłaszanie strat wywołanych suszą do 30 listopada

13 październik 2020
(0 Głosów)
Autor 
W aplikacji została uruchomiona dodatkowa funkcjonalność umożliwiająca wycofanie wniosku

Wnioski o oszacowanie strat spowodowanych przez suszę producenci rolni mogą składać za pomocą publicznej  aplikacji „Zgłoś szkodę rolniczą” w terminie do 30 listopada br..

W aplikacji została uruchomiona dodatkowa funkcjonalność umożliwiająca wycofanie wniosku lub anulowanie podpisu złożonego na wysłanym wniosku, o ile wniosek ten nie został przetworzony, tzn. nie został wygenerowany protokół oszacowania strat lub kalkulacja z dokonanych przez aplikację wyliczeń.  

Wycofanie wniosku umożliwa usunięcie z konta danych gospodarstwa w celu zaimportowania danych z e-WnioskuPlus gospodarstwa rolnego do innego zalogowanego użytkownika.
Anulowanie podpisu cyfrowego złożonego na wniosku o statusie „wysłany” umożliwi jego edycję w celu jego aktualizacji lub uzupełnienia albo wycofania. Wycofanie wniosku po anulowaniu podpisu wymaga dokonania dodatkowych czynności związanych z wycofaniem wniosku.

Aplikacja jest dostępna pod adresem: https://aplikacje.gov.pl/app/susza/

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…