Pierwszy składany telefon Samsunga

05 grudzień 2018
(0 Głosów)
Autor 
Najnowsze urządzenie Samsunga to tablet, który po złożeniu zamienia się w grubego smartfona Fot. Samsung/ zmianynaziemi.pl

Na specjalnej konferencji zorganizowanej na początku listopada w San Francisco, firma Samsung zaprezentowała swój pierwszy model składanego telefonu. Samsung Infinity Flex to składany telefon z giętkim ekranem. Trudno nazwać go smartfonem lub tabletem, jest to wersja pośrednia.

Najnowsze urządzenie Samsunga to tablet, który po złożeniu zamienia się w grubego smartfona. Dzięki temu, telefon nie zajmuje wiele miejsca i można go schować do kieszeni. Rozwiązanie jest bardzo praktyczne.

Po rozłożeniu, Samsung Infinity Flex posiada ekran o przekątnej 7,3 cala. Niestety na konferencji nie ujawniono więcej szczegółów. Nieznana jest specyfikacja tego urządzenia, ani nawet dokładny wygląd. Podczas demonstracji zrobiło się ciemno i można było zobaczyć jedynie sam wyświetlacz.

Prototyp Samsung Infinity Flex może ulec zmianie
Producent pokazał jedynie prototyp modelu, co oznacza możliwość  wprowadzenia zmian w projekcie. Jego masowa produkcja może rozpocząć się w pierwszej połowie 2019 roku, ale nie wiemy, kiedy Samsung Infinity Flex pojawi się w sklepach. Kilka miesięcy temu, Kim Jang-yeol z Golden Bridge Investment powiedział, że sugerowana cena detaliczna tego urządzenia może wynieść około 2 miliony wonów południowokoreańskich, czyli nieco ponad 6700 złotych.

Wkrótce LG, Huawei i inne korporacje również zaprezentują swoje koncepcje. Można powiedzieć, że wyścig producentów smartfonów na polu giętkich urządzeń wkracza w ostateczną fazę.

 

Źródlo: zmianynaziemi.pl

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…