Agro Days. Dni Hodowcy 2019 - program wydarzenia

08 styczeń 2019
(0 Głosów)
Autor 
Agro Days 2017 Fot. zycierolnika.pl

Agro Days. Dni Hodowcy to nie tylko okazja do odwiedzenia stoisk 90 firm z branży agro, które już 2 i 3 lutego w Warszawie zaprezentują swoją aktualną ofertę. Ważnym elementem wydarzenia jest także część konferencyjna, w ramach której zaplanowano kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych i warsztatów.

Konferencje Agro Days. Dni Hodowcy 2019 w Global Expo
Wystawę otworzy konferencja „Żywność pod presją? Odpowiedzialna produkcja, świadoma konsumpcja” z udziałem m.in. Łukasza Dominiaka – dyrektora Krajowej Rady Drobiarstwa, Adama Zaleskiego – dyrektora generalnego De Heus czy też Damiana Kordasa – finalisty programu kulinarnego MasterChef.

– Część konferencyjna to istota Agro Days. Dni Hodowcy, które mają nie tylko pogłębiać wiedzę z zakresu hodowli, wspierać hodowców i służyć prezentacji trendów światowych, ale też być platformą do pewnej refleksji i dyskusji o przyszłości. Szerokie grono ekspertów, przedstawicieli branży rolno-spożywczej podczas kolejnej edycji wydarzenia podzieli się swoimi przemyśleniami o wyzwaniach dla rynków trzody, bydła i mleka oraz drobiu, a także tych zw. z budownictwem inwentarskim – mówią Organizatorzy z De Heus.

Sprawdź program Agro Days. Dni Hodowcy 2019 – każdy znajdzie coś dla siebie

Podczas tegorocznej edycji Dni Hodowcy, organizowanych przez firmę De Heus, paneliści ze świata biznesu i instytucji branżowych wymienią swoje poglądy na tematy istotne z punktu widzenia zarówno przedsiębiorcy, jak i konsumenta. Będzie mowa m.in. o przewagach konkurencyjnych polskiej żywności, potrzebach produktowych rynku, roli UE w kształtowaniu odpowiedzialnej produkcji i świadomej konsumpcji, świadomości konsumentów, zdrowej żywności, odpowiedzialnej produkcji oraz żywności nGMO.

Wśród zagadnień, które pojawią się w agendzie wydarzenia, znajdziemy także m.in. bioasekurację w produkcji drobiu, procesy inwestycyjne w gospodarstwie, systemy IT wspierające obiekty agro. Będzie także mowa o przyśpieszonym odchowie jałówek, hodowli minimalizującej użycie antybiotyków, dobrostanie, poprawie wydajności produkcyjnej, stacjach żywienia loch, efektywności płynnego żywienia.

Swoją premierę będą miały Akademia Zdrowego Wymienia, Akademia Zdrowego Cielaka, Akademia Mieszania Pasz. Dla hodowców bydła interesujące będą również warsztaty Krowie na Zdrowie.

Czytaj również>> Agro Days - Dni Hodowcy 2019 już 2 i 3 lutego w Warszawie

 

Unikatowe makiety obiektów inwentarskich  na Agro Days. Dni Hodowcy 2019
Osoby, które planują budowę nowych obiektów inwentarskich, zobaczą i zwiedzą unikatowe makiety takich budynków, wraz z całym wyposażeniem w skali od 1:1. Ponadto odbędą się praktyczne warsztaty z ekspertami.

 

Atrakcje dla hodowców
Jak zapewniają Organizatorzy, otwarta formuła Agro Days stanowi wyjątkową przestrzeń nie tylko dla praktyków i teoretyków z branży, ale dla każdego, kto interesuje się hodowlą czy rolnictwem. To doskonała okazja, aby poznać bliżej firmy, z których produktów i usług korzystamy na co dzień. Wśród nich m.in. Agrotechnika Paweł Owczarek, Dankoss, De Heus, Corteva Agriscience, Fermo, Lely, Hopex, Indrol, Indyk Śląsk, Inwest Agro, PH Elem, Venneker.

Dla hodowców przygotowano także dodatkowe atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami, Złotą Kartę Uczestnika Agro Days z możliwością zdobycia Certyfikatu Odpowiedzialnego Hodowcy oraz pokaz gotowania na żywo z MasterChefem.

Ponadto, odwiedzający mają zapewnione darmowe strefy gastronomiczne, bezpłatny parking oraz specjalną przestrzeń dla najmłodszych.

 

Wymagana rejestracja!
Wstęp jest wolny, ale wymaga rejestracji na www.agrodays.pl (jeśli nie masz kodu uprawniającego do bezpłatnej rejestracji, napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…