Wirtualne Dni Pola PROCAM 2020 - nowości polowe w tym roku online

30 maj 2020
(0 Głosów)
Autor 
Wideo relacje z gospodarstw, w których co roku przeprowadzano Dni Pola PROCAM będą dostępne dla wszystkich Fot. PROCAM

Epidemia koronawirusa nie ograniczyła całkowicie działalności Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM oraz właścicieli gospodarstw w zakresie prowadzenia poletek demonstracyjnych, na których miały odbyć się coroczne Dni Pola PROCAM w 2020 roku. Rolnicy mogą brać w nich udział online.

W odpowiedzi nMapa datya obowiązujące na dzień podejmowania decyzji o działaniach związanych z imprezami polowymi ograniczenia dotyczące zakazu zgromadzeń i imprez doradcy PROCAM zapraszają na wirtualne Dni Pola PROCAM 2020 w ramach działań agronomia.tv, które będą obejmowały między innymi relacje wideo z zaplanowanych lokalizacji Dni Pola PROCAM 2020.

 

Materiały wideo będą poruszać tematykę między innymi z zakresu:
-  prezentacji odmian zbóż i rzepaku, które są kluczowym elementem budowania wysokiego plonu,
- sprawdzonych i nowych rozwiązań z zakresu ochrony herbicydowej i fungicydowej rzepaku i zbóż,
- technologii nawożenia roślin dających w praktyce polowej najlepsze efekty.

Organizatorzy zapraszają także do korzystania z możliwości nadsyłania w komentarzach pod wideo pytań podczas trwania jak i po programie wideo prowadzonego ze studia agronomia.tv.

Wszelkie materiały będą publikowane od dnia 29.05.2020 r. na kanale YouTube pod nazwą Agronomia_TV oraz na stronie internetowej www.agronomia.tv.

Jak co roku ogólnopolski cykl Dni Pola ma na celu wprowadzenie zainteresowanych rolników w nowy sezon z zakresu agrotechniki, nasiennictwa i ochrony roślin.

Zapraszamy do zapoznania się z terminami udostępnienia wideo relacji z Wirtualnych Dni Pola 2020, a także do aktywnego udziału w dyskusji on-line, więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.procam.pl oraz  www.agronomia.tv.

Wideo relacje z zaprzyjaźnionych gospodarstw, w których co roku przeprowadzano Dni Pola PROCAM będą dostępne dla wszystkich bez potrzeby logowania na kanale YouTube Agronomia_TV .

 

Aby otrzymać przypomnienie w dniu relacji wystarczy na stronie www.procam.pl/wirtualnednipola podać swój numer telefonu lub e-mail, a przyślemy przypomnienie SMS lub mail o transmisji z danego miejsca:

Brzóstownia - 29.05.2020 r. – godz. premiery 19.30
Podolany   - 04.06.2020 r. – godz. premiery 19.30
Wyszyna   - 09.06.2020 r. – godz. premiery 19.30
Łężyce      - 16.06.2020 r. – godz. premiery 19.30
Karolewo - 18.06.2020 r. – godz. premiery 19.30
Gołymin-Ośrodek - 23.06.2020 r. – godz. premiery 19.30
Stanowo   - 27.06.2020 r. – godz. premiery 19.30

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…