New Holland wprowadza do Polski nowy kombajn zbożowy CX6.80 - jazdy testowe - FILM

20 sierpień 2017
(5 Głosów)
Autor 

 

Premierowy pokaz nowego kombajnu CX6.80 marki New Holland w Polsce odbył się na początku sierpnia br. w Mikołajowicach (pow. Legnicki).

Firma oraz dealer AGROHANDEL zadbali w najmniejszych szczegółach o całkowity przebieg premiery. Istotnym punktem programu była jazda testowa kombajnu z serii CX5 i CX6. Jazdy testowe - film tutaj
 

 Gościem specjalnym był pan Marco Lombardi-Szef Marketingu New Holland EMEA. Chcieliśmy pokazać gościom, jakie możliwości otwierają przed operatorem unikatowe cechy serii CX5 i CX6. Tu, na polu, mogliśmy najdokładniej pokazać doskonałe osiągi nowego kombajnu oraz opowiedzieć o tym, jak optymalizować pracę przy jego wykorzystaniu – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland.

 Niekwestionowaną gwiazdą całego wydarzenia był kombajn CX6.80.

Dużo fotografii w Galerii -> klikam

 Nowe kombajny gwarantują wysoką czystość ziarna przy zbiorze każdej uprawy. Jest to możliwe dzięki systemowi omłotu z czterema bębnami i ekskluzywnemu kaskadowemu systemowi czyszczącemu Triple-Clean™, który zwiększa skuteczność czyszczenia na koszu sitowym o nawet 15%. Nowa kabina Harvest Suite™ Deluxe zapewnia najwyższy komfort pracy podczas żniw zarówno nocą, jak i dniem. Wyposażono ją w nowy, luksusowy fotel z pneumatyczną amortyhy6zacją i boczną konsolą sterowania. Poziom hałasu w jej wnętrzu wynosi zaledwie 73 dB(A).

W kombajnach CX5 i CX6 zastosowano zwiększające wydajność silniki firmy FPT Industrial - Cursor 9 i Nef, wykorzystujące technologię ECOBlue™ HI-eSCR w celu zapewnienia zgodności z wymogami normy Tier 4B.

Premierowe spotkanie było dobrą okazją do przetestowania również ciągników z serii T6 oraz T7 i prasy Roll-Belt 150 Crop-Cutter.

Każdy rolnik wie, że podczas żniw liczy się każda godzina na polu. Bez względu na wielkość areału, pogodę oraz szczegółowe założenia, czas to pieniądz. Kombajny New Holland są partnerem rolnika zawsze wtedy, kiedy liczy się efektywność i czas. Założeniem pokazu nocnego było uwypuklenie tych cech – podkreśla Łukasz Chęciński.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…