Wydrukuj tę stronę

Nowości SaMASZ na Targach Agritechnica 2017

26 listopad 2017
(0 Głosów)
Autor 
SaMASZ po raz piąty zaprezentował swoje maszyny i jako jedyna polska firma zorganizował międzynarodową konferencję prasową fot.SaMASZ

Tegoroczna edycja targów AGRITECHNICA odbyła się w dniach 12-18 listopada 2017 roku w Hanowerze. SaMASZ jako jedyna polska firma zorganizował międzynarodową konferencję prasową.

Targi AGRITECHNICA uznawane są za największą imprezę rolniczą na świecie. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 2900 wystawców z 52 krajów i aż 500 tysięcy odwiedzających. SaMASZ po raz piąty zaprezentował swoje maszyny i jako jedyna polska firma zorganizował międzynarodową konferencję prasową.

Rozmach wydarzenia i obecność najbardziej liczących się w branży rolniczej producentów i klientów sprawiają, że targi AGRITECHNICA to doskonałe miejsce do budowania kontaktów biznesowych w branży oraz zapoznania się z najnowszymi nowinkami technologicznymi w rolnictwie.

Samasz Agritechnica2017

                                   Fot. Maszyny rolnicze SaMASZ na targach AGRITECHNICA 2017

 

SaMASZ zaprezentował swoje najbardziej popularne maszyny, w tym innowacyjny model kosiarki XT 390, posiadającej największą szerokość koszenia na świecie, montowanej na TUZ ciągnika i transportowanej w pozycji skośnej, co pozwala na wygodne przemieszczanie maszyny po drogach publicznych. Nie zabrakło również nowości przygotowanych przez SaMASZ na sezon 2018, do których należą takie maszyny jak:

•      Alpina – kosiarka czołowa z lekką listwą Lite CUT

•      Nano 150 Hydro - kosiarka bijakowa czołowa do małych ciągników ogrodowych

•      Mido 220 – kosiarka bijakowa lekka

•      Kangu 220 – kosiarka bijakowa na pantografie

•      Jump 280 – jednolemieszowy ciężki pług odśnieżny

Stoisko firmowe SaMASZ cieszyło się dużą popularnością ze względu na swój międzynarodowy zasięg w eksporcie maszyn rolniczych do 50 krajów. Firma posiada 40 dilerów na terenie Polski i ponad 100 przedstawicieli za granicą.

Międzynarodowa konferencja prasowa SaMASZ

SaMASZ był jednym z 60 polskich wystawców, którzy prezentowali swoją ofertę w Hanowerze, jednak tylko białostocka firma zorganizowała konferencję prasową w centrum konferencyjnym Deutsche Messe. Odbyła się ona pod wiele mówiącym hasłem: SaMASZ na łąkach całego świata.

 

Karol Wdziekonski Agritechnica2017

                                       Fot. Konferencja prasowa SaMASZ

 

Hasło przewodnie odwzorowuje obecną politykę ekspansyjną firmy. SaMASZ już dzisiaj posiada swoje dwie zagraniczne spółki SaMASZ Rosja i SaMASZ North America LLC, przecierając skutecznie szlaki dla polskiego biznesu za granicą.

W konferencji polskiej firmy uczestniczyło ponad 30 dziennikarzy czołowych, europejskich wydawnictw rolniczych, co gwarantuje dotarcie do jeszcze większego grona nowych klientów.

Redakcja

Ostatnie od Redakcja

Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…