ZETOR UTILIX - debiut na Targach Polagra Premiery 2018

23 styczeń 2018
(0 Głosów)
Autor 
Na Targach Polagra Premiery marka ZETOR po raz pierwszy zaprezentowała ciągnik ZETOR UTILIX

Marka ZETOR zaprezentowała na Targach Polagra Premiery 2018 dwa modele ciągników ZETOR UTILIX oraz ZETOR MAJOR HS 80. Model UTILIX został pokazany po raz pierwszy.

Poznańskie Targi Polagra Premiery, które odbyły się w dniach 18-21 stycznia 2018, stały sie okazją dla marki ZETOR do zaprezentowania po raz pierwszy szerszej widowni ciągnika ZETOR UTILIX. Kolejną premierą, tym razem na polskim rynku, była prezentacja ciągnika ZETOR MAJOR HS 80 o nowym designie. Odwiedzający targi mogli zapoznać się nie tylko ze wspomnianymi nowościami, lecz także zobaczyć inne ciągniki z portfolio marki ZETOR.

- W targach Polagra Premiery uczestniczymy z naszymi traktorami systematycznie od samego początku ich istnienia. Uczestnictwo w tego typu międzynarodowej wystawie jest doskonałą okazją do zaprezentowania naszych nowości. W tym roku przygotowaliśmy prezentację nowych maszyn, takich jak ZETOR UTILIX i MAJOR HS 80 o nowym designie. Model UTILIX został pokazany po raz pierwszy, natomiast MAJOR o nowym designie był dotychczas prezentowany tylko na listopadowych targach Agritechnica, tak więc w Polsce traktory miały swoją premierę - mówi Arkadiusz Fułek, dyrektor ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

 

ZETOR wchodzi na rynek mniejszych maszyn do lżejszych robót ziemnych, w uprawach i ogrodnictwie

Wraz z wprowadzeniem nowych modeli z silnikami 4-cylindrowymi o mocy poniżej 50 KM, takich jak UTILIX, marka ZETOR wchodzi na nowy sektor rynku, na którym jeszcze nie była obecna. Tego typu mniejsze maszyny znajdą zastosowanie w usługach komunalnych, przy wykonywaniu lżejszych robót ziemnych, w uprawach i ogrodnictwie. Dzięki zwrotności traktory te doskonale sprawdzają się również w stajniach oraz innych zamkniętych przestrzeniach. Prezentując ciągniki o niższej klasie wydajności, firma ZETOR TRACTORS a.s. odpowiada na zapotrzebowanie użytkowników. Specyfikacja techniczna maszyn jest dostępna tutaj.

 

Szeroka oferta modeli ZETOR do zobaczenia na Targach Polagra Premiery 2018

Odwiedzający targi mogli zapoznać się nie tylko z gorącymi nowościami, lecz także z portfolio produktów marki ZETOR. Zobaczyć można było ciągnik FORTERRA HSX 130 z ładowaczem czołowym z nowej serii ZQ z widłami chwytakowymi lub ciągnik FORTERRA HD 150 w specjalnej, białej wersji kolorystycznej. Ponadto na stoisku został zaprezentowany ZETOR PROXIMA HS 100 z ładowaczem czołowym ZL i łopatą oraz ZETOR MAJOR CL 80 również wyposażony w ładowacz czołowy i kleszcze zrywkowe.

- W ramach tej największej i najbardziej znanej wystawy w Polsce chcemy pokazać potencjalnym klientom, że z ciągnikami ZETOR jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich konsumentów, od indywidualnych rolników i hodowców aż po duże firmy, i to nie tylko z branży rolniczej, lecz także na przykład usług komunalnych lub pielęgnacji zieleni itp. - dodał Arkadiusz Fułek, opowiadając o portfolio produktów.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…