Wydrukuj tę stronę

AGROTECH 2020 - Bezepieczeństwo ponad wszystko

05 październik 2020
(0 Głosów)
Autor 
W tym roku wydarzenie wyjątkowo odbędzie się między 6 a 8 listopada Fot.zycierolnika.pl

Co roku na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach spotykają się m.in.  właściciele gospodarstw, producenci maszyn oraz sprzedawcy nasion roślin rolniczych i pasz. W tym roku wydarzenie wyjątkowo odbędzie się między 6 a 8 listopada. Organizatorzy szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo odwiedzających i wystawców.

- Nikogo nie trzeba przekonywać, że AGROTECH to największe w Polsce i jedne z najbardziej liczących się w Europie targów techniki rolniczej, organizowanych w halach wystawienniczych. Zeszłoroczną wystawę o rekordowej powierzchni 66 000 metrów kwadratowych odwiedziło ponad 75 tysięcy zwiedzających. -  Wszechstronna, międzynarodowa ekspozycja i przeszło 750 wystawców z 21 krajów świata to kolejny atut targów AGROTECH w Kielcach - mówi Grzegorz Figarski, Dyrektor Projektu.  

Bezpieczeństwo przed wszystkim
Dla organizatorów tegorocznej edycji najważniejszym aspektem jest jednak zapewnienie wystawcom i zwiedzającym bezpieczeństwa. Zabezpieczenia, jakie wprowadzono zdały egzamin podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego – pierwszego tego typu wydarzenia zorganizowanego po wybuchu pandemii COVID-19.

Goście i wystawcy przed wejściem na teren targów korzystali z  wielofunkcyjnych kabin diagnostyczno-prewencyjnych wyposażonych w funkcje mierzenia temperatury oraz automatycznej dezynfekcji, tzw. dekontaminacji. Nie zabrakło również innych środków bezpieczeństwa takich, jak m.in.: regularna dezynfekcja często dotykanych elementów infrastruktury, pojemniki z płynem dezynfekującym czy punkty sprzedaży maseczek, rękawiczek i płynów antywirusowych przed wejściami do terminali.

Podobne zabezpieczenia będą stosowane także podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.

Urodzinowe targi!
Zespół Targów Kielce pamięta również o, świętujących w tym roku 20 urodziny targach LAS-EXPO. Wydarzenie to doskonała okazja, aby zapozna się z nowoczesnymi maszynami i narzędziami wykorzystywanymi w przemyśle drzewnym.

Swoje piąte urodziny świętują Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych. Głównym punktem tegorocznej wystawy I Ogólnopolskie Forum Ogrodnictwa Zrównoważonego i Produkcji Ekologicznej. Konferencja obejmie wiele zagadnień dotyczących uprawy warzyw i owoców, a wśród prelegentów znajdą się polscy specjaliści branży sadowniczej. Organizatorzy targów Horti-Tech dokładają wszelkich starań, aby wystawa była pełna technologicznych nowinek, które pomogą w codziennej pracy producentów.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, targi LAS-EXPO oraz targi HORTI-TECH odbędą się między 6 a 8 listopada w Targach Kielce.

Redakcja

Ostatnie od Redakcja

Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…