PROCAM obchodzi w Polsce 15 lat działalności

25 październik 2019
(0 Głosów)
Autor 
fot. życierolnika.pl

3 października br. firma PROCAM, świętowała 15-lecie działalności w Polsce. Uroczyste wydarzenie odbyło się w Centrum Stocznia Gdańska. 

Firma posiada 25 oddziałów terenowych i 10 sklepów ogrodniczych, działa w zakresie dystrybucji kwalifikowanych nasion, środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego.

Konferencja składała się z kilku paneli, czterech 15-minutowych warsztatów tematycznych – wiedza, rozwiązania, ludzie oraz biznes – przybliżyły i pokazały zmiany, dynamikę rozwoju PROCAM Polska na tle polskiego rolnictwa. Posiada własną markę nawozów: doglebowy Profosca oraz dolistne Proleaf oraz Avalon do stosowania głównie w sadach.

Fachowcy z wiedzą i doświadczeniem

Źródłem sukcesu firmy są ludzie, wykwalifikowana kadra, dla której praca jest pasją.

- W naszej firmie posiadamy najlepszych fachowców, z wiedzą i doświadczeniem, którzy co roku są sprawdzani testami wiedzy praktycznej i teoretycznej- powiedział w swoim wystąpieniu Michał Ciszak, prezes Procam Polska

Uczestnicy konferencji

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele prasy rolniczej, uniwersytetów przyrodniczych oraz dostawców PROCAM, zarówno środków ochrony roślin jak i nawozów oraz nasion. Nie zabrakło również przedstawicieli świata sportu, wybitnych piłkarzy ręcznych – Sławomira Szmali, bramkarza, wieloletniego gracza reprezentacji narodowej oraz Karola Bieleckiego strzelca wyborowego reprezentacji, który podczas meczu stracił oko, a mimo to kontynuował karierę sportowca. Podczas uroczystości zaprezentowano jego książkę „Niepokonany”, w której opowiada o dochodzeniu na szczyty oraz walce z ograniczeniami spowodowanymi kontuzją. Piłkarz jest też nowym ambasadorem akcji "Graj o zdrowie".

Inicjatywy PROCAM 

PROCAM wspiera wiele inicjatyw budujących nowoczesne i odpowiedzialne rolnictwo. Jest m.in. członkiem założycielem Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego ASAP. Firmie zależy aby produkcja żywności odbywała się w zgodzie z naturalnym środowiskiem oraz dbałością o rozsądne wykorzystanie ograniczonych zasobów naturalnych Ziemi, tj. gleby, wody czy powietrza. Rolnictwo Zrównoważone to także wsparcie rozwoju wiejskich społeczności lokalnych.

PROCAM jest współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego ASAP. Firma dba o stabilny i odpowiedzialny wzrost rolnictwa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i rozważnie wykorzystuje ograniczone zasoby naturalne Ziemi.

Firma organizuje także inicjatywy, spełniając marzenia dzieci wiejskich. Są to PROCAM CUP i Graj o zdrowie”, promując przy tym zdrowy styl życia.

Życzymy firmie PROCAM kolejnych rozwojowych i udanych15 lat, służąc fachowymi poradami dla rozwoju polskich gospodarstw.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…