INNVIGO zaprasza na Wirtualne Dni Pola

13 czerwiec 2020
(0 Głosów)
Autor 
Wszystkie te nagrania będą dostępne również po zakończeniu transmisji online

Firma INNVIGO zaprasza wszystkich zainteresowanych na Wirtualne Dni Pola, które wyjątkowo w tym roku odbędą się online. Już 18 czerwca, podczas transmisji realizowanej na żywo, rolnicy będą mogli obejrzeć relacje z poletek doświadczalnych w całej Polsce i poznać efekty stosowania najnowszych technologii, rekomendowanych m.in. w uprawie pszenicy ozimej i rzepaku ozimego.

– Stało się to już tradycją, że w czerwcu każdego roku zapraszamy rolników z całej Polski na Dni Pola z INNVIGO. Jest to okazja, żeby w praktyce przedstawić nasze preparaty i technologie, stosowane kombinacje, a przede wszystkim zaprezentować ich działanie w poszczególnych uprawach. Mówi się, że w rolnictwie każdy sezon jest wyjątkowy – i taki właśnie jest rok 2020, chociaż tym razem nie tylko ze względu na warunki atmosferyczne – stwierdza Krzysztof Golec, Prezes Zarządu INNVIGO. – Ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych gości i pracowników, tym razem nie spotkamy się osobiście na poletkach doświadczalnych, gdzie testowaliśmy rozwiązania, które następnie możemy rekomendować klientom. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom każdy będzie mógł odwiedzić nasze lokalizacje, dowiedzieć się, jaki jest stan tamtejszych upraw, i poznać najnowsze zalecenia specjalistów. Zachęcam do oglądania relacji na żywo, czyli 18 czerwca o godz. 10.00, oraz do zapoznania się z dodatkowymi materiałami wideo, w których omawiamy wyniki obserwacji ze wszystkich naszych kompleksów doświadczalnych.

 

Poletka doświadczalne prawie w całej Polsce
W tym sezonie firma INNVIGO realizowała doświadczenia na poletkach w pięciu lokalizacjach: w Urbanowicach (woj. opolskie), Radostowie (woj. pomorskie), Rozbitym Kamieniu (woj. mazowieckie), Chlewiskach (woj. wielkopolskie) oraz Hulczu (woj. lubelskie). Wszystkie nagrania relacji, w których omawiane będą poszczególne etapy wegetacji prowadzonych upraw i zastosowane zabiegi będą dostępne również po zakończeniu transmisji online na stronie: www.innvigo.com/dnipola.

– Na platformie doświadczalnej INNVIGO prezentujemy cały pakiet rozwiązań, które już oferujemy naszym klientom oraz które będziemy wprowadzać w najbliższej przyszłości. Technologie te obejmują zarówno ochronę insektycydową, fungicydową, herbicydową, jak i regulatory wzrostu. Dotyczą wszystkich najważniejszych upraw w Polsce, czyli pszenicy ozimej, rzepaku ozimego, buraków cukrowych, kukurydzy i jęczmienia jarego. Na szczególną uwagę zasługują relacje z lokalizacji w Chlewiskach i Urbanowicach, gdyż tam wdrażane były wszystkie najważniejsze rozwiązania – podkreśla Andrzej Borychowski z działu Badań i Rozwoju, koordynator doświadczeń demonstracyjno-wdrożeniowych.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…