Poszukiwany listem gończym 58-latek odnaleziony pod stertą słomy

16 styczeń 2021
(0 Głosów)
Autor 
Parczewscy kryminalni odnaleźli poszukiwanego listem gończym

Parczewscy kryminalni zatrzymali 58-latka, który od września ubiegłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mieszkaniec gminy Milanów poszukiwany był listem gończym do dwuletniej odsiadki.

Policjanci odnaleźli go ukrytego na strychu obory pod stertą słomy. 58-latek zostanie wkrótce przekonwojowany do zakładu karnego.

Parczewscy kryminalni  prowadzili poszukiwania  58-latka z gm. Milanów. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym  przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim. Za popełnione przestępstwo miał trafić do więzienia na 2 lata.

Wczoraj  policjanci zadzwonili do drzwi mieszkania, w którym według ich ustaleń, miał przebywać 58-latek. Policjantom otworzyła kobieta, twierdząc, że nie ma u niej poszukiwanego.

Funkcjonariusze nie dali się jednak zwieść jej zapewnieniom. Po krótkiej obserwacji  zauważyli, że z budynku mieszkalnego wychodzi będący w ich zainteresowaniu mężczyzna. Ten na widok policjantów rzucił się do ucieczki w kierunku pobliskiej obory. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Chwilę później znaleźli go na strychu, gdzie leżąc cicho, przykryty był stertą słomy.

58-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Teraz najbliżej dwa lata spędzi w zakładzie karnym.

 

Źródło: policja lubelska

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…