Technika

Radziejowscy policjanci odzyskali skradziony w Niemczech ciągnik wraz z przyczepą,  które łącznie warte są  ponad sto tysięcy złotych. Zatrzymany 40-latek za ten czyn trafił tymczasowo do aresztu na 3 miesiące.

W dniu 12 czerwca Grupa Azoty wyłoniła zwycięzcę II edycję loterii „Dbamy o polską ziemię”, który w siedzibie Grupy Azoty PUŁAWY odebrał główną nagrodę w postaci ciągnika New Holland T4.75S.

Tegoroczne pokazy maszyn zielonkowych firmy New Holland odbyły się w miejscowości Borki-Kosiorki, w powiecie siedleckim u ich dealera - PW Księżopolski.

Sprzedaż ciągników używanych w pierwszych czterech miesiącach roku wyniosła 8023 szt. i była niższa niż przed rokiem o 385 szt. Oznacza to spadek o 4,6% - poinformowała PIGMiUR.

Blisko 40 tys. osób  zdecydowało się na odwiedzenie odbywającej się w dniach 25-26 wystawy Zielone AGRO SHOW 2019 na lotnisku Ułęż na Lubelszczyźnie. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą niemal 150 wystawców. 

W minioną sobotę, tj. 25 maja 2019 r. odbył się po raz pierwszy Zlot Starych Ciągników w Krakowie na Uniwersytecie Rolniczym, na Wydziale Inżynierii Produkcji i Energetyki. Warunki pogodowe były sprzyjające, co ułatwiło wszystkim miłośnikom zabytkowej techniki rolniczej brać czynny udział w wydarzeniu.

Nowoczesne ciągniki rolnicze to pojazdy wyposażone w szereg rewolucyjnych rozwiązań technicznych, które umożliwiają wzrost wydajności wykonywanego zabiegu agrotechnicznego oraz poprawiają komfort pracy operatora. W najbardziej zaawansowanych konstrukcjach traktorzystę wyręczają systemy uruchamiające funkcje sterujące zespołami ciągnika w trybie automatycznym. Dzięki nim nowoczesne ciągniki wpisują się w koncepcję Rolnictwa 4.0.

Marka New Holland zaprasza wszystkich na ZIELONE AGRO SHOW, wystawę dedykowaną głównie maszynom do pozyskiwania wysokiej jakości pasz „zielonych”. W czasie trwania wystawy w dniach 25-26 maja 2019 zaprezentują kilka wybranych modeli z kompleksowej oferty produktów New Holland do profesjonalnych gospodarstw rolnych.

Strona 1 z 18

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…