Technika

Spółka AGRAVIS Technik Polska Sp.z.o.o. rozpoczęła swoją działalność w Polsce od 1 września 2018. Firma po raz pierwszy zaprezentuje się klientom na wystawie rolniczej Agro Show, która odbędzie się w dniach 20-23 września 2018 w Bednarach.

AGRAVIS Raiffeisen AG oraz AGCO, od wielu lat działające z sukcesami w Nadrenii Północnej-Westfalli, Saksonii-Anhalt, Dolnej Saksonii oraz w Brandenburgii, rozszerzają współpracę na dużym terenie w północno – zachodniej Polsce.

Martin Havelka jest legendą wśród czeskich miłośników traktorów. Już trzeci rok wyrusza na poszukiwanie przygód swoim niemal siedemdziesięcioletnim modelem ZETOR Z25. Na swoją do tej pory najdłuższą wyprawę wyruszył w tym roku aż do Szwecji.

9 lipca w niemieckim Essen nastąpiło oficjalne wręczenie prestiżowej nagrody „Best of the Best”.

Massey Ferguson, międzynarodowa marka AGCO (NYSE: AGCO) z dumą przyjęła nagrodę „Red Dot”: Wyróżnienie „Best of the Best” w ramach konkursu Red Dot Design Award w kategorii pojazdów użytkowych: Design Produktów 2018.

Pierwszego dnia sierpnia w Lidzbarku Warmińskim, historycznej stolicy Warmi, odbyły się dynamiczne pokazy żniwne New Holland. Atmosfera w tym roku była wyjątkowo gorąca na co wskazywał termometr (34° C) i nowości od NH.

Puchar Polski w Wyścigach Traktorów GRENE RACE 2018 to wydarzenie, które od 8 lat wpisuje się w krajobraz i życie mieszkańców Wielowsi. Na polach spotykają się prawdziwi miłośnicy traktorów, startując w wyjątkowych zawodach.

Według najnowszych danych rejestracyjnych CEPiK* za pierwsze półrocze 2018 roku, co 5 nowy ciągnik w Polsce to właśnie New Holland. Niezaprzeczalnie marka New Holland w kolejnym roku potwierdza swoją dominującą pozycję w sprzedaży nowych traktorów.

Czerwiec przyniósł lekkie odbicie na krajowym rynku sprzedaży ciągników rolniczych w stosunku do maja br. Jest to tym samym pierwszy miesiąc w 2018 roku, w którym notowano lepszy wynik niż w analogicznym miesiącu 2017 - podaje PIGMiUR.

Strona 1 z 10

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…