Zdrowie i relaks

Okres wakacyjny jest czasem dużej ilości nieszczęśliwych wypadków nad wodą. Niemal z każdym słonecznym dniem wzrasta liczba utonięć.
Przygotowując dania na grillu, warto wybierać produkty o jak najmniejszej zawartości tłuszczu i przyrządzać je w taki sposób, by w jak największym stopniu ograniczyć spływanie tłuszczu na źródło ciepła - twierdzi naukowiec z Wydziału Nauk o Żywności SGGW.
Zwycięzcą tegorocznej edycji turnieju PROCAM CUP została LKS Korzenica z województwa podkarpackiego. Nagrodą dla zespołu będzie udział w październikowym meczu Reprezentacji Polski w Chorzowie.
Mleko karalucha zawiera aż trzy razy więcej białka od mleka krowiego. Fakt ten powoduje, ze wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród miłośników nietypowych produktów spożywczych.
Hortiterapia to rodzaj terapii dla pacjentów z problemami zarówno natury fizycznej, jak i psychicznej. Doskonale wpisuje się w nurt powrotów do natury i ogrodu.
W dniu 3 czerwca 2018 r. odbędzie się piknik rodzinny „Kto ty jesteś? Polak mały!” z okazji Dnia Dziecka w 100-lecie Niepodległej.
Już za nami największe targi sportowe w Polsce. Odbyły się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wzięło w nich udział 500 wystawców i ok. 600 brandów. Bezsprzecznie największą atrakcją Go Active Show 2018 były gwiazdy, m.in. - Ewa Chodakowska, Joanna Jędrzejczyk, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Dorian Yates, Kevin Levrone i…
Największe światowe gwiazdy siatkówki wystąpią w czerwcu w Łodzi. Podczas Meczu Gwiazd będą miały również miejsce wyjątkowe występy artystyczne – w tym pięćsetny koncert w karierze Dawida Kwiatkowskiego!
Strona 1 z 14

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…