Chempest i Romanowski dołączają do AGCO

30 czerwiec 2021
(0 Głosów)
Autor 
Przedsiębiorstwo Romanowski fot. AGCO

Przełom maja i czerwca zbiegł się z dużymi zmianami w sieci dealerskiej AGCO. 

Informujemy, że z dniem 10.11.2021. rozpoczynamy współpracę z Przedsiębiorstwem Zaopatrzenia Rolnictwa Chempest S. A. jako nowym Autoryzowanym Partnerem Biznesowym reprezentującym marki Fendt i Valtra. Firma Chempest będzie działała na terenie woj. małopolskiego, części południowej woj. śląskiego, opolskiego, południowej części woj. łódzkiego oraz w obszarze dwóch powiatów południowych woj. wielkopolskiego. 

Jednocześnie z dniem 31.12.2021  podjęto decyzję  o zakończeniu współpracy z firmami Anderwald Sp. K. i  F.H. Agro Jurek S.C. 

 

Do końca roku obie Firmy działają jako Autoryzowani Partnerzy AGCO, zachowując wszelkie prawa i obowiązki wynikające z umów dystrybucyjnych.

 

Firma Chempest zapewni pełną obsługę klientom marek Fendt i Valtra w zakresie  sprzedaży produktów gotowych, części zamiennych oraz serwisu w oddziałach w Rudniku, Jaksicach k/Miechowa i nowopowstającym oddziale w  Kluczborku. Nowe maszyny marek Fendt i Valtra, sprzedawane przez firmy Anderwald i Agro Jurek do 31.12.2021, są objęte pełną gwarancją. Od 01.01.2022 obsługę serwisową, w tym gwarancyjną, będzie świadczyła już firma Chempest – zapewnia Maja Działoszyńska, Manager Distribution Management Poland.

 

Firma ROMANOWSKI dołącza do sieci dystrybucji marek Fendt/Valtra 

 

W ramach rozwoju sieci dealerskiej podjęto również decyzję o rozpoczęciu współpracy, z dniem 08.06.2021, z firmą Roman Romanowski– Przedsiębiorstwo Romanowski, jako Autoryzowanym Partnerem Biznesowym AGCO w zakresie marek Fendt/Valtra.  

 

Firma Romanowski  zapewni pełną obsługę  klientów w zakresie sprzedaży produktów gotowych, serwisu oraz części zamiennych w siedzibie firmy w Sędławkach w  powiecie bartoszyckim.  Firma będzie działała w terenie  woj. warmińsko – mazurskiego (powiaty: bartoszycki, mrągowski, kętrzyński, lidzbarski, olsztyński). 

Jednocześnie wschodnia  cześć woj. warmińsko – mazurskiego będzie w dalszym ciągu obsługiwana przez Firmę Agrotechnik.

 

Należy tu jasno podkreślić, iż nadal kontynuujemy i z sukcesami rozwijamy współpracę z firmą Agrotechnik Wojciech Dzięgielewski na terenie województwa podlaskiego, gdzie powstaną kolejne oddziały z pełną obsługą klienta w zakresie naszych marek. Firma Agrotechnik zwiększa też swoją aktywność na terenach północnej części województwa mazowieckiego, podlaskiego  i południowej części województwa warmińsko – mazurskiego -  zapewnia Maja Działoszyńska stojąca na czele budowania sieci dealerskiej Agco w Polsce. 

 

Zmiany w sieci dealerskiej Fendt/Valtra pozwolą  lepiej reagować na potrzeby klienta i umożliwią silniejsze wsparcie regionów sprzedażowych dla omawianych wyżej województw. 

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…