Harvest Masters - szkolenia użytkowników kombajnów zbożowych New Holland

24 czerwiec 2022
(0 Głosów)
Autor 
Harvest Masters New Holland fot. New Holland

Coroczne szkolenia Harvest Masters dla nowych użytkowników maszyn żniwnych marki New Holland stały się już tradycją. Głównym założeniem spotkań jest  pokazanie rolnikom, jak najbardziej efektywnie i ekonomicznie użytkować maszyny.

Szkolenia dotyczą kombajnów,  pras BigBaler oraz sieczkarni. Odbywają się w punktach Dealerskich a także w gospodarstwach rolnych użytkowników. Są one częścią pakietu przysługującego każdemu nabywcy nowej maszyny żniwnej.

Od 2013 roku wzięło w nich udział ponad 4500 użytkowników!

Podczas szkoleń operatorzy nowych maszyn mają możliwość zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi w produktach marki New Holland oraz uzyskują wskazówki dotyczące sposobów osiągnięcia najlepszych wyników podczas prac polowych i optymalnego wykorzystaniu potencjału maszyny. Spotkanie jest również okazją do dyskusji z ekspertami New Holland w zakresie specyficznych warunków pracy, z jakimi spotykają się podczas swojej praktyki użytkownicy. Skorzystanie z bogatego doświadczenia specjalistów New Holland jest niewątpliwie wartością dodaną szkoleń Harvest Masters.

Szczegółowych informacji na temat programu Harvest Masters mogą udzielić lokalni dystrybutorzy marki New Holland.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…