Redakcja

Redakcja

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

27 marca w godz. 10.30-14.00 w auli Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Wyszkowie (woj. mazowieckie) odbędzie się konferencja, której głównym tematem będzie - Przyszłość rolnictwa i jego wyzwania.

Jutro, 20 marca 2019 r. w Hotelu Bristol w Warszawie będzie miała miejsce ekspercka debata o planach rozwoju sektora rolnictwa w Polsce oraz o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Życie Rolnika Magazyn Polski i portal życierolnika.pl jest głównym patronem medialnym tego wydarzenia.

Na fali ostatnich wydarzeń dotyczących pojawienia się planu odstrzału prawie 185 tysięcy dzików w ciągu roku w całej Polsce, rozpoczęła się dyskusja na temat konieczności odstrzału dzikiej zwierzyny.

CIECH Sarzyna, największy polski producent środków ochrony roślin, intensywnie rozbudowuje swoją ofertę produktową, powiększa ekspansję na zagraniczne rynki oraz silnie integruje się z przejętą w lipcu ub.r. roku spółką PROPLAN - hiszpańskim dostawcą środków ochrony roślin, działającym na trzech kontynentach. CIECH będzie także nadal systematycznie wzmacniać prowadzone działania promocyjne, w tym programy lojalnościowe dla punktów sprzedaży i gospodarstw.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Targach Kielce to ćwierć wieku historii i transformacji polskiego rolnictwa, ale także miejsce, gdzie dominują dziś najnowsze technologie i innowacje techniczne służące rolnikom.

Strona 1 z 173

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…