Mazurskie Agro Show 2018

16 luty 2018
(0 Głosów)
Autor 

To już czwarta edycja Wystawy Maszyn Rolniczych MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA w dniach 10-11 lutego w Expo Mazury.

MAZURSKIE AGRO SHOW to wystawa, przede wszystkim regionalna, która zgromadziła tłumy rolników z regionu północno-wschodniej Polski.

 

Wystawa to również miejsce gdzie rolnicy mają możliwość uzupełnienia swojej wiedzy. Tym razem mogli to zrobić na seminariach prowadzonych przez urzędników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Tematyka seminariów była bardzo aktualna, a dotyczyła płatności bezpośrednich – eWniosku i ważnych zmian jakie mają miejsce w tym temacie oraz PROW 2014-2020 – aktualnych naborów wniosków, w tym dotyczących: modernizacji gospodarstw rolnych i innych działań. Drugiego dnia przeprowadzono równie ciekawe seminarium, tym razem dotyczące bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. Prowadzącym seminarium byli pracownicy KRUS. Nie dziwi więc, że zarówno w pierwszym jak i w drugim dniu tematyka spotkała się z dużym zainteresowaniem rolników, którzy czynnie wzięli udział w seminariach.

 

Równolegle z wystawą Mazurskie AGRO SHOW, odbywała się Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Wystawa Mazurskie AGRO SHOW odbędzie się za rok w dniach 9-10 lutego 2019 roku.

 

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…