New Holland w rozwiązaniach dla hodowców

25 maj 2017
(0 Głosów)
Autor 

“New Holland, ekspert w rozwiązaniach dla hodowców” - po raz kolejny odbyło się spotkanie z myślą o hodowcach, zorganizowane 19 maja w miejscowości Solistówka.

Była to doskonała szansa, aby przetestować maszyny do zbioru zielonek z wykorzystaniem pras rolujących i ocenić ich możliwości w praktyce. Razem z prasami  RollBaler 125 Combi, BR120 Utility, BR6090 i RB150 pracowały ciągniki  z serii  T7, T4, T6 i T5.

Absolutną nowością przedstawioną na pokazach była prasa BR120 Utility dedykowana dla małych i średnich gospodarstw, które belują ok. 500 bel rocznie. Maszyna przeznaczona jest do zbioru każdego rodzaju materiału bez możliwości docinania.

Jednak to prasa  RollBaler 125 Combi zwracała największą uwagę gdzie pokazano proces owijania bel folią, już w komorze prasowania. Jej bogata technologia sprosta najbardziej wymagającym użytkownikom i firmom usługowym w każdych warunkach.
Podczas spotkania, jak zawsze, obecni byli eksperci produktowi, którzy służyli radą w zakresie konstrukcji i obsługi pras oraz ciągników, a także tego, jak najefektywniej wykorzystać możliwości, które oferują maszyny.

– Pokazy zielonkowe, które organizujemy od lat, to istotne wydarzenia z punktu widzenia naszej marki – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland –  Jako producent innowacyjnych modeli pras rolujących, kładziemy mocny akcent na obecny okres w kalendarzu polowym. To ważne, by – dzięki wsparciu ekspertów New Holland – użytkownicy dokładnie poznali możliwości, jakie daje nasz sprzęt do zbioru zielonki i wykorzystywali go optymalnie. Naszym celem jest maksymalizacja efektywności pracy na polu i komfortu operatora – dodaje Łukasz Chęciński.

 

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…