Zapraszamy na "I Zlot Starych Ciągników w Krakowie"!

14 maj 2019
(1 Głos)
Autor 
Zabytkowe ciągniki rolnicze fot. Marcin Machejek

25 maja na terenie Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie przy ulicy Balickiej 116b, odbędzie się I edycja Zlotu Starych Ciągników. Impreza ma charakter edukacyjny oraz integracyjny.

Z jednej strony mamy okazję zapoznać się ze starą techniką rolniczą, a z drugiej to okazja do poznania osób, dla których nie ma jakichkolwiek granic. Jako Życie Rolnika mamy przyjemność objąć patronatem medialnym to wydarzenie!

 

Marzyłeś kiedyś, aby założyć beret z antenką i zostać traktorzystą? Chcesz powspominać wakacje u dziadków na wsi? Chciałeś spróbować swoich sił za kierownicą traktora? Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę. 

Dla zwiedzających zapewniamy moc atrakcji w postaci konkursów, spotkań z ciekawymi ludźmi, czy przejażdżki ciągnikami

 

Na miejscu czekać będą zabytkowe ciągniki i maszyny rolnicze kolekcjonerów nie tylko z Małopolski, ale także z innych zakątków Polski.  Oprócz rodzimych Ursusów, zobaczymy maszyny wyprodukowane w różnych częściach świata! 

Jako, że zlot odbywa się na terenie uczelni, będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną, przygotowaną dla maturzystów.

 

Na wszystkich uczestników imprezy będzie czekać nasz magazyn Życie Rolnika, oczywiście bezpłatnie!

Organizatorem I Zlotu Starych Ciągników w Krakowie jest Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie przy współpracy z Klubem Miłośników Starej Techniki RetroTRAKTOR.

Kolekcjonerzy oraz zabytkowe ciągniki rolnicze będą czekać na Was 25 maja w godzinach 11:00 – 18:00.

 

Więcej informacji o imprezie w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/516656205512176/ 

Koordynator zlotu: Marcin Machejek -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Tel. 695 – 927 – 627

 

plakat zlot starych ciagnikow

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…