Złoty puchar lidera rejestracji nowych ciągników rolniczych w Polsce dla NEW HOLLAND!

06 styczeń 2020
(3 Głosów)
Autor 
New Holland zajmuje fotel lidera rynku od 11 lat fot. życierolnika.pl

Wyniki sprzedaży nowych ciągników rolniczych na polskim rynku, wyraźnie przedstawiają dominację marki New Holland, która została liderem już po raz jedenasty z rzędu. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia zeszłego roku, polscy rolnicy zarejestrowali 8673 nowych ciągników tej marki.

 Z danych Martin & Jacob Sp. z o.o. wynika, że najwyższy wskaźnik rejestracji odnotowano w grudniu, kiedy owych właścicieli znalazło 961 ciągników.

NH Lider– Ranking najczęściej rejestrowanych nowych ciągników rolniczych świadczy o tym, że nabywcy kierują się bardzo często względami praktycznymi wybierając sprawdzone, dobrze zadomowione na polskim rynku marki, których produkty mają opinię niezawodnych, godnych zaufania, łatwych w serwisowaniu i optymalnych w kosztach eksploatacji – mówi Adam Sulak, Business Director New Holland. – Fakt, że w bardzo wymagających warunkach rynkowych pozostajemy na pozycji lidera już po raz jedenasty dowodzi, że maszyny New Holland cieszą się wciąż bardzo wysokim zaufaniem klientów i mają opinię niezawodnych partnerów w codziennej pracy na każdym polu.

Z przedstawionych danych Martin & Jacob Sp. z o.o. wynika, że w zeszłym roku  rolnicy zarejestrowali 8673 nowych ciągników rolniczych. Wyniki wskazują na kolejny rok wyraźnego prowadzenia grupy liderów, wśród których należy wymienić marki: New Holland, John Deere, Kubota oraz Zetor. To właśnie tych czterech producentów łącznie zarejestrowało w tym roku 4718 ciągników, co stanowi blisko 55% całego wolumenu rejestracji.

 

Ponad dwadzieścia tysięcy sprzedanych ciągników 
W ciągu ostatnich 11 lat, od kiedy marka New Holland zajmuje fotel lidera rynku wśród producentów ciągników rolniczych, polscy rolnicy nabyli aż 25520 sztuk tych charakterystycznych niebieskich ciągników. W roku 2019 największą popularnością cieszyły się serie ciągników T6 –  273 sztuki, TD5 – 265 sztuki oraz T7SWB z ilością 180 sztuk zarejestrowanych sztuk.


- W nowym roku marka New Holland, będzie w dalszym ciągu walczyła o pozycję lidera rynku. Przewidujemy, że rynek ciągników będzie kształtował się na podobnym poziomie jak w roku ubiegłym, co może wiązać się z ogólną sytuacją gospodarczą w kraju i na świecie. Pozycja lidera, jaką już przez ponad dekadę wypracowała marka New Holland motywuje również do stawiania sobie ciągle nowych wyzwań, dlatego nie zwalniamy tempa i stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które poprowadzą nas do kolejnego roku sukcesów  – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…