Nowe funkcje aplikacji My New Holland™

11 lipiec 2022
(0 Głosów)
Autor 
Aplikacja My New Holland™ fot. New Holland

Marka New Holland wprowadza nowe funkcjonalności aplikacji My New Holland™ dla systemów iOS oraz Android. W pamięci aplikacji znajdują się dane wrażliwe naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by osobom nieupoważnionym uniemożliwić dostęp do tych informacji.

Mamy przyjemność poinformować, że w ostatnich dniach dokonana została aktualizacja, która pozwala na dostęp do aplikacji za pomocą czytnika linii papilarnych oraz rozpoznawania rysów twarzy.

Wprowadzony na rynek w 2010 r. My New Holland ewoluował przez lata, dodając nowe funkcje i zwiększając stopień integracji z różnymi zasobami internetowymi New Holland. Dziś oferuje dostęp do wsparcia serwisowego dla wybranych modeli maszyn, jeden punkt dostępu do świata informacji i usług, które pomogą Klientom zmaksymalizować wydajność sprzętu i nigdy nie przegapią specjalnej oferty dedykowanej dla maszyn New Holland w jego gospodarstwie.

Portal oraz aplikacja My New Holland™ (https://my.newholland.com/poland/pl-pl) stanowią doskonałe wsparcie Klientów w ich codziennej pracy. Klienci muszą jedynie zarejestrować się w bardzo prostym procesie, aby uzyskać dostęp z dowolnego urządzenia mobilnego lub komputera stacjonarnego do świata usług cyfrowych, które zwiększą ich skuteczność w prowadzeniu firmy. Nowy, przejrzysty i intuicyjny układ, wraz z łatwą nawigacją, zapewniają bezproblemowy dostępnych do usług oferowanych za pośrednictwem portalu.

Korzystanie zarówno z portalu jak i aplikacji jest całkowicie bezpłatne.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…