Marka Case IH po raz kolejny wspiera zawody Warsaw Jumping CSIO 4*

20 sierpień 2022
(0 Głosów)
Autor 
Case IH - Warsaw Jumping fot. Case IH

 Warsaw Jumping CSIO 4*, to odbywające się w Polsce, uznane  wydarzenie hippiczne, które co roku przyciąga uwagę niezwykłych osobistości  zarówno ze świata sportu, jak i kultury, biznesu czy polityki.

Również w tym roku ten wyjątkowy event realizowany w unikalnej przestrzeni warszawskiego Toru Wyścigów Konnych Służewiec – po raz kolejny otrzyma wsparcie techniczne  marki Case IH – światowego producenta z branży agro. 

 

Zawody Warsaw Jumping CSIO 4* nie bez powodu zajmują jedną  z najważniejszych pozycji w kalendarzu corocznych imprez sportowych. Podczas  wydarzenia w wielu różnych konkurencjach biorą udział najważniejsi, europejscy  zawodnicy w dyscyplinie wyścigów konnych oraz skoków przez przeszkody. 

 

Ponadto jak co roku niebagatelna pozostaje również pula nagród – w tym sezonie  osiągająca aż 1 900 000 zł. Już niebawem na warszawskim Torze Wyścigów  Konnych Służewiec zbiorą się wszyscy fani świata jeździeckiego – spragnieni  sięgających zenitu, sportowych emocji. Jak zawsze, podczas Warsaw Jumping  CSIO 4* nie zabraknie także wyjątkowego partnera, którym pozostaje uznana na  całym świecie marka Case IH. Ciągniki oraz ładowarki teleskopowe producenta wezmą udział w porządkowaniu toru, wymianie przeszkód, a także  przygotowywaniu nawierzchni do kolejnych dyscyplin.  

 

- Współpraca z Warsaw Jumping znaczy dla nas bardzo wiele. Elitarny  charakter wydarzenia, znakomita organizacja oraz sportowa rywalizacja na  bezkonkurencyjnym poziomie, doskonale wpisują się w wartości bliskie marce  Case IH. Tradycyjnie już, jak co roku w pełni zaangażujemy się  w przygotowanie techniczne wydarzenia, które – dzięki niezawodności naszych  maszyn – zagwarantuje komfortowy i niezakłócony przebieg zawodów -  podkreśla Tomasz Dembiński, Marketing Manager Case IH Poland.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…