BM Danex kolejnym autoryzowanym Dealerem marki STEYR

29 sierpień 2022
(0 Głosów)
Autor 
fot. Steyr

Marka STEYR to głęboko zakorzenione wartości oraz cele przyświecające  wszystkim podejmowanym działaniom. Nie bez powodu więc najwyższa jakość,  profesjonalizm i solidna obsługa Klienta to trzy filary marki udoskonalane  każdego dnia m.in. dzięki rozbudowanym relacjom z zaufanymi i niezawodnymi Partnerami.

Marka STEYR po raz kolejny rozszerza swoją sieć dealerską rozpoczynając współpracę z przedsiębiorstwem z imponującym doświadczeniem  i nieposzlakowaną opinią – firmą BM Danex. 

Firma BM Danex istnieje na rynku rolniczym od wielu lat. Początki jej  działalności to sprzedaż maszyn używanych, natomiast od roku 2009 firma  zajmuje się głównie sprzedażą maszyn nowych. Niebagatelny okres współpracy  z wieloma markami z branży agro pozwolił firmie na potężny rozwój struktury,  a tym samym na wdrażanie coraz to śmielszych pomysłów. Obecnie w celu  zwiększenia konkurencyjności i przyciągnięcia nowych klientów, firma  nieustannie rozszerza swoją działalność o kolejne produkty i usługi. 

Jako nowy Partner marki STEYR firma BM Danex swoimi działaniami  jeszcze mocniej chce wpływać na pozytywny wizerunek producenta, tym samym  docierając z najwyższej jakości rozwiązaniami do jeszcze większej liczby  klientów. „Mamy świadomość, że STEYR to marka prestiżowa dla najbardziej  wymagających. Ponadto analizując sprzedaż maszyn rolniczych zauważamy, że  jest to rynek niezwykle rozwojowy, stanowiący jedną z ważniejszych części  agrobiznesu, a zainteresowanie rolników mechanizacją prac rolnych ma tendencję wzrostową.

Czynnikami, które warunkują popyt na środki mechanizacji  rolnictwa są m.in. zmiany w technologiach produkcji, specjalizacja produkcji  w gospodarstwach rolniczych, obecny stan wyposażenia w sprzęt rolniczy, czy  relacje cen i związana z tym koniunktura w rolnictwie. W ten nowoczesny rozwój  ciągniki STEYR wpisują się idealnie – marka premium wychodzi naprzeciw  wszystkim oczekiwaniom” – wspomina jeden z założycieli firmy BM Danex. 

Oprócz nakładów na nowe produkty i usługi, firma BM Danex wciąż  inwestuje w najwyższej jakości kapitał ludzki zatrudniając handlowców  z kwalifikacjami i niebagatelnym doświadczeniem, a także poświęcając wiele  uwagi szkoleniom branżowym. Biorąc pod uwagę wymienione uwarunkowania niezaprzeczalnie można zidentyfikować głęboką zgodność pomiędzy celami  marki STEYR, a wartościami wyznawanymi przez firmę BM Danex. Pozytywne  rezultaty podjętej współpracy są więc jedynie kwestią czasu. 

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…