Na Mazowszu po raz pierwszy – zaproszenie na VIII edycję Narodowego Dnia Farmy Mlecznej!

29 sierpień 2023
(0 Głosów)
Autor 
VII edycja NDMF fot. InConventus Group

Kiedy i gdzie odbędzie się w tym roku NAJWIĘKSZE zgromadzenie hodowców bydła mlecznego oraz pasjonatów świata agro, czyli VIII Narodowy Dzień Mlecznej Fermy 2023?

Wydarzenie-szkolenie VIII Narodowy Dzień Farmy Mlecznej, organizowane przez InConventus Group, to coroczne spotkanie dla rolników, hodowców i producentów mleka w Polsce. Celem tego wydarzenia jest popularyzacja najlepszych praktyk hodowlanych oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami. 

Tegoroczna edycja Narodowego Dnia Farmy Mlecznej (FarmdDays.com.pl) odbędzie się już 13 września 2023, tym razem w woj. Mazowieckim, w m. Leśniewo Górne w Gospodarstwie Rolnym Marcina i Anny Piotrowicz.

Uczestnicy z całego kraju spotkają się w jednym miejscu, aby wzajemnie dzielić się swoim doświadczeniem, chłonąć wiedzę od profesjonalistów, zdobywać nowe kontakty i nie tylko!

W tegorocznej edycji podnosimy poprzeczkę i mamy cel zaangażować w wydarzenie co najmniej 500 uczestników – hodowców bydła mlecznego z całego kraju.

Wydarzenie jest jednodniowe, ale intensywne - chcemy zaoszczędzić Wasz cenny czas i dać możliwość jak największej ilości osób na wzięcie w nim udziału.

Narodowy Dzień Farmy Mlecznej jest kierowany głównie do hodowców bydła mlecznego uprawiających kukurydzę na kiszonkę oraz trawy i lucernę, którzy chcą poprawić efektywność swojego gospodarstwa, zapoznać się z nowymi rozwiązaniami na rynku rolniczym oraz sprawdzić maszyny rolnicze w praktyce. 

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

➡️ niesamowita okazja na zwiedzenie świetnie prosperującego gospodarstwa i zapoznanie się z funkcjonującymi na nim rozwiązaniami tj. 2 roboty udojowe VMS300 od firmy Delaval, która jest jednym z naszych Partnerów Generalnych,

➡️ wzięcie udziału w innowacyjnym pokazie maszyn zielonkowych, które mogą całkowicie zmienić, a przede wszystkim ułatwić i ulepszyć Twój biznes.

➡️ zobaczysz poletka z odmianami kukurydzy na kiszonkę, w tym od naszych Partnerów: Agro Seed, Małopolska Hodowla Roślin, Pioneer, farmsaat Polska, MAS Seeds Polska, Oseva, Laboulet.

Z kolei Partner Strategiczny - Bayer, poza prezentacją odmian kukurydzy na kiszonkę, przedstawi również technologie ochrony - Capreno, która została zastosowana na tych poletkach.

️ w strefie merytorycznej na uczestników czekają szkolenia prowadzone przez czołowych ekspertów z branży. 

Jeden z nich zostanie wygłoszony przez eksperta od Partnera Generalnego – Agrifirm Polska. Nie zabraknie też wykładu od eksperta z ramienia Partnera Strategicznego – Timac Agro Polska.

➡️ możliwość zapoznania się zarówno z osobami z branży jak i zdobycie nowych klientów, 

➡️ strefa wystawiennicza - szansa na zaprezentowanie swoich produktów przed licznym gronem osób związanych tylko i wyłącznie z branżą agro,

➡️ z pewnością wyniesiesz z tego wydarzenia nowe doświadczenia, wiedzę oraz kontakty!

Każdy znajdzie miejsce dla siebie, a to za sprawą różnych stref tematycznych, na których możecie się spodziewać: edukacyjnych wykładów, pokazów maszyn, odmian kukurydzy na kiszonkę oraz strefy wystawienniczej.

Szkolenia prowadzone są przez czołowych ekspertów z dziedziny produkcji mleka, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat technologii produkcji, zarządzania stadem, żywienia zwierząt i zapobiegania chorobom. 

Wydarzenie skupia również wystawców oferujących najnowsze urządzenia i rozwiązania do modernizacji gospodarstw mlecznych. Partnerami wydarzenia są giganci z branży, którzy specjalizują się między innymi w maszynach rolniczych, nawozach, nasionach itp., którzy zaprezentują swoje produkty i odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania!

Praktyczny charakter wydarzania oznacza, że jesteśmy nastawieni na rozwój uczestników, możliwość zobaczenia oraz przetestowania innowacyjnych rozwiązań, przebywanie w kręgu wpływowych i znanych ludzi z branży. 

Narodowy Dzień Farmy Mlecznej pozwala uczestnikom na poznanie najnowszych trendów w branży oraz zdobycie nowej wiedzy.

Przeżyj z nami kolejną edycję Narodowego Dnia Farmy Mlecznej!

Aby otrzymać DARMOWY bilet na wydarzenie, wystarczy dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza obecnego na stronie internetowej FarmDays.com.pl

Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu.

Do zobaczenia na Polu!

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…