Pokazy polowe maszyn zielonkowych CLAAS

15 kwiecień 2016
(0 Głosów)
Autor 

Firma CLAAS, jako jeden z czołowych oferentów systemów do zbioru pasz, proponuje rozwiązania dostosowane do każdych zbiorów.

Nasze, dobrze do siebie dopasowane maszyny, wspomagają codzienną pracę rolnika, pozwalając osiągać najlepsze wyniki w produkcji pasz.

 Podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie się cykl pokazów polowych maszyn zielonkowych CLAAS. W 16 różnych lokalizacjach, rozmieszczonych w całej Polsce, przedstawimy profesjonalną technologię zbioru pasz. Demonstracje będą miały miejsce w kwietniu, maju oraz czerwcu 2016. W pracy zaprezentują się: kosiarki DISCO, przetrząsacze VOLTO, zgrabiarki LINER, prasy rolujące ROLLANT i VARIANT, przyczepy samozbierające QUANTUM i CARGOS i przyczepy transportowe CARGOS, sieczkarnie JAGUAR, ładowarki teleskopowe SCORPION oraz ciągniki CLAAS. Szczegółowe i aktualne informacje dotyczące miejsca oraz terminu pokazów można znaleźć na stronie claas.pl oraz u autoryzowanych dealerów CLAAS.

Zapraszamy! Z pozdrowieniami, Zespół CLAAS

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…