Do 15 kwietnia oferta na finansowanie maszyn CLAAS

23 marzec 2017
(0 Głosów)
Autor 

 

CLAAS Financial Services (CFS) oferuje finansowanie zakupów maszyn CLAAS dla rolników.

W 2017 roku firma będzie obchodzić 5-lecie działalności, którą rozpoczęła w maju 2012 roku w Polsce.. CFS był pierwszą firmą prowadzącą tego typu działalność w naszym kraju. Zasada działania CFS, to być blisko klienta kupującego maszynę CLAAS.

Oferta na sprzedaż maszyn

CFS oferuje rolnikom bardzo dobre warunki finansowe. Obecna kampania finansowa, trwa do 15 kwietnia 2017 r. i nastawiona jest głównie na ciągniki.

 

Oferujemy finansowanie tych maszyn na okres od 2 do 8 lat, poczynając od oprocentowania 1,99% w skali roku (dotyczy dwuletniego okresu finansowania).

Firma posiada także dwie oferty na ciągniki przy zerowym oprocentowaniu: na 3 i 5 lat. Pierwsza, to finansowanie w formule „4 x 25%”, czyli klient wpłaca 25% wartości netto maszyny, następnie płaci trzy raty roczne po 25% wartości netto, każda. Stawka oprocentowania 0%, czyli od pożyczki nie są naliczane żadne odsetki.

 

Finansowanie VAT na okres do 4 miesięcy z oprocentowaniem 0% (bez odsetek). Jedynie opłata manipulacyjna wynosi 1000 złotych.

Finansowanie na 5 lat oferowane jest przy wpłacie własnej 35% wartości netto maszyny, raty są miesięczne lub kwartalne. Oprocentowanie 0%, opłata manipulacyjna: 2% wartości maszyny. Vat finansowany jest na 0% przez 3 miesiące.

CFS doo 15 kwietnia oferuje finansowanie maszyn zielonkowych, przyczep samozaładowczych oraz pras rolujących, na okresy od dwóch do sześciu lat przy oprocentowaniu 1,99% (na dwa lata) i 3,99% (na sześć lat).

Klienci, którzy chcą kupić i sfinansować kombajn, sieczkarnię, prasę kostkującą, prasę rolującą mają możliwość wybrania maszyny będącej jeszcze w fazie produkcji i sfinansowania jej na podstawie faktury pro-forma. Jest to mozliwe do 31 marca 2017 r.

CLAAS Financial Services, oprócz zwykłych pożyczek i leasingu, oferuje także „pożyczki pod PROW” dla klientów, którzy otrzymają dofinansowanie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

CFS oferuje również wynajem kombajnów i ciągników.

 

 Oferta na wynajem maszyn

 

Wynajem kombajnów dostępny jest na 3 sezony żniwne, dokładnie: na 29 miesięcy. Wynajem zaczyna się w czerwcu roku X (np. 2017) i trwa do października  roku X+2 (np. 2019).

Wynajem ciągników dotyczy 22 modeli ciągników CLAAS w różnych wariantach maszynogodzin na sezon, w kombinacjach na 3 sezony lub na 4 sezony. W opłacie za wynajem klient ma zapewnioną gwarancję, a także pełen pakiet ubezpieczenia oraz serwisowanie maszyny. Rata za wynajem daje klientowi korzyść podatkową – jest kosztem uzyskania przychodu.

 

CLAAS Financial Services oferuje również finansowanie maszyn używanych, oferowanych do zakupu przez Centrum Maszyn Używanych CLAAS w Kutnie.

 

NIP 7010203369 KRS: 0000342639 Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział IX Gospodarczy KRS Kapitał Zakładowy: PLN 5.000.000

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…