New Holland zaprasza na dni otwarte fabryki w Płocku
Wyróżniony

22 październik 2014
(0 Głosów)
Autor 

Po zakończeniu tegorocznych żniw przyszedł czas na przygotowania do kolejnego sezonu, ale przed tym zachęcamy do tego, by trochę odpocząć. Po raz kolejny otwieramy przed Wami bramy naszej fabryki. Jeśli chcecie zobaczyć, gdzie rodzi się potęga żniw New Holland, rezerwujcie miejsca u swoich dealerów i przyjeżdżajcie do Płocka.

SUKCES_ŻNIW_RODZI_SIĘ_W_PŁOCKU (1024x722)Fabryka New Holland w Płocku to jedyne w Polsce i największe w Europie Centralnej miejsce produkcji kombajnów zbożowych, pras i hederów. Podczas zwiedzania zakładu będziecie mogli prześledzić proces produkcji kombajnów New Holland z serii TC, które powstają tu już od 1999 roku. Pokażemy Wam również, co dzieje się na linii produkcyjnej pras i hederów. Będziecie mogli sprawdzić, jak dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i pracy zespołowej naszych specjalistów powstają maszyny, które pomagają Wam w realizacji najtrudniejszych zadań.

Najlepszym gwarantem jakości naszych maszyn, jest Wasza satysfakcja. Chcemy pokazać Wam, jak rodzą się maszyny, które później trafiają do Waszych gospodarstw. Każda kontrola jakości upewnia nas o tym, że niezawodność tkwi we współpracy z najlepszymi specjalistami i zachowywaniu niezmiennie wysokich standardów. Wasza opinia jest dla nas najważniejsza, dlatego bardzo nam zależy na tym, żeby nasza fabryka przeszła również Waszą kontrolę jakości!

Serdecznie zapraszamy Was do zwiedzania naszej fabryki w Płocku. Bardzo prosimy o rezerwacje miejsca – w tym celu zgłoście się do swojego lokalnego dealera New Holland.

   

New Holland

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…