Szepietowo - Rolnicza stolica Podlasia zaprasza
Wyróżniony

08 styczeń 2015
(0 Głosów)
Autor 
Bogaty kalendarz imprez targowo-wystawienniczych na 2015 rok przygotował Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.
logo_podr_szepietowo

W tegorocznym programie znajdują się targi ogrodnicze, pszczelarskie, targi budownictwa wiejskiego, a także imprezy dedykowane tym, którzy chcą dowiedzieć się więcej np. o konserwacji i przygotowywaniu pasz z użytków zielonych, uprawie kukurydzy, hodowli zwierząt, a także wydarzenia skierowane do właścicieli lasów czy do branży agroturystycznej.

Każde targi organizowane przez PODR w Szepietowie to wydarzenie branży rolniczej o zasięgu północno-wschodniej Polski. Przez te kilka dni w roku Szepietowo staje się rolniczą stolicą Podlasia. Spełniamy wysokie wymagania wystawców jak i odwiedzających.

Najnowsze osiągnięcia rolnictwa tylko w Szepietowie

Udział w naszych targach to okazja do zapoznania się z rozwojem i nowościami w polskim rolnictwie oraz spędzenia weekendu na imprezach towarzyszących. Pobyt w Szepietowie owocuje nawiązaniem wielu kontaktów handlowych, bowiem nasi wystawcy przyjeżdżają z całej Polski.

Szepietowskie targi co roku odwiedzają tysiące zwiedzających z kraju i z zagranicy. W ubiegłym roku, w czerwcu, podczas Ogólnopolskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych padł rekord odwiedzających. Swoją obecnością zaszczycił nas Marek Sawicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – nadając naszej inicjatywie miano polskiej stolicy rolnictwa.

W tym roku, chcemy również sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego zaprosiliśmy do uczestnictwa w targach licznych wystawców z całego kraju. To oni zaprezentują w Szepietowie wszystko to, co najnowocześniejsze, unikatowe, wyjątkowe i przydatne w prowadzeniu produkcji rolniczej, ogrodniczej i leśnej.

Zapraszamy po wiedzę i doradztwo

Tegoroczne targi upłyną również pod znakiem licznych wydarzeń towarzyszących, pokazów, szkoleń, konferencji i warsztatów, przygotowanych we współpracy z partnerami targów – stowarzyszeniami branżowymi, wystawcami i mediami. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie tradycyjnie zapewni szereg atrakcji i miłą atmosferę.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas imprez zapewniamy fachowe doradztwo i miłą obsługę. Oferujemy ponad 1000 miejsc parkingowych. Dla zwiedzających wstęp na targi bezpłatny. Szczegółowych programów imprez wystawienniczo-targowych i informacji szukajcie na stronie www.odr.pl, a także w „Wiadomościach Rolniczych”. Kalendarz imprez 2015 rok 18-19 kwietnia: Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie 30-31 maja: Zielona Gala, Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego 27-28 czerwca: XXII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym 18-19 lipca: Targi AgroEkoTurystyczne w Augustowie 13 września: Podlaski Dzień Kukurydzy, VIII Wojewódzki Konkurs Orki 10-11 października: Targi Ogrodnicze "Jesień w sadzie i ogrodzie", III Targi Leśne „Las i My” Organizator: Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie 18-210 Szepietowo tel. 86 275 89 00 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.odr.pl Serdecznie zapraszamy!

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…