28-29 maja 2022 zapraszamy na Targi Ezoteryczne do Warszawy na PGE Narodowy

20 maj 2022
(0 Głosów)
Autor 
Targi Ezoteryczne fot. mat. prasowe

PRZYJDŹ CIEKAWY – WYJDŹ ZAINSPIROWANY!

Szukasz pozytywnej energii, równowagi psychofizycznej, harmonii, sposobów na naturalne terapie zdrowotne i dobrego, ogólnego samopoczucia?

 

ZDROWIE, CIAŁO, UMYSŁ I DUSZA

Może jesteś ciekawy jakie holistyczne rozwiązania mają ludzie pełni serca, chętnie wspierający, o podobnym umyśle do Twojego?

Weź udział w www.targiEZOTERYCZNE.pl – spotkaj ciekawych wystawców prezentujących produkty i usługi na rzecz dobrego samopoczucia i zdrowia; zarówno psychicznego jak i piękna fizycznego. Naturalne kosmetyki, organiczne zioła, terapie zdrowotne; niekonwencjonalne odnowy biologiczne i regeneracje energetyczne, masaże, wróżby, suplementy...

 

 

Zobacz, wypróbuj i kup wyjątkowe produkty i prezenty; w tym m.in. biżuterię, kryształy, kamienie, świece, oleje, muzykę, książki, upominki, kursy edukacyjne, zabiegi na ciało i wiele, wiele więcej!

 

Przeżyj metafizyczne chwile z duchowymi przewodnikami z m.in. coachami, dietetykami, hipnoterapeutami, uzdrowicielami, wizjonerami, wróżbami, tarocistami, numerologami,bioenergoterapeutami, radiestetami, nauczycielami Yogi, Reiki...

Obudź w sobie Szósty Zmysł poprzez info - rozrywkę i rozkosz pozostałych pięciu zmysłów. Od pysznego smaku, po dotyk masażu leczniczego; od słuchania muzyki na żywo i kąpieli uzdrawiających dźwiękiem do zapachu aromaterapii i olejków eterycznych.

 

Ucz się i zdobywaj wiedzę od profesjonalnych wystawców. Spróbuj odprężyć swoje ciało i umysł. Weź udział w niecodziennych, edukacyjnych wykładach i warsztatach.

 

Pozwól nam pokazać to wszystko w dwa inspirujące dni!

W centrum stolicy, w nowoczesnej i funkcjonalnej infrastrukturze stadionu PGE Narodowego z doskonałą komunikacją i przyjazną przestrzenią miejska wokół.

 

W naszej własnej społeczności wierzymy, że jesteśmy bardziej podobni niż różni, i że wspierając holistyczne podejście do życia i pełną pozytywnej energii społeczność – intuicyjnie walczymy o lepszą przyszłość dla naszej planety i dążymy do globalnej jedności.

Widzimy się 28-29.05.2022 na PGE Narodowy w Warszawie!

Organizator - www.targiEZOTERYCZNE.pl

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…