Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd Art Cup 2017 już za nami

03 wrzesień 2017
(5 Głosów)
Autor 

Już po raz dwudziesty, w ostatni weekend wakacji w Zakrzowie odbyły się Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd Art Cup. Była to XX jubileuszowa edycja tego jednego z najciekawszych letnich wydarzeń na Opolszczyźnie.

Jak co roku, Ludowy Klub Jeździecki Lewada gościł znanych i lubianych polskich artystów, których łączy jedno - pasja i miłość do koni. Gwiazdy polskiej telewizji, kina i teatru zaciekle zmagały się w czterech kategoriach: w ujeżdżaniu, w powożeniu, w western riding i w skokach przez przeszkody.

W tym roku bezkonkurencyjnymi zwycięzcami byli: Iwona Guzowska (w ujeżdżaniu), Halina Rowicka i Anna Wilska (w powożeniu), Mariusz Krzemiński (w western riding) oraz Maciej Florek (w skokach przez przeszkody). Oprócz zmagań artystów, odbył się również mecz polo – szlachetnej, ale mało znanej w Polsce dyscypliny sportu konnego.

Widownia mogła podziwiać umiejętności jeździeckie estradowych znakomitości m.in. Bogusława Lindy, Roberta Janowskiego czy Emilii Krakowskiej. Podczas tegorocznej edycji pojawiły się gwiazdy takie jak m.in. Paweł Deląg, Piotr Górecki, Ewa Kania, Iwona Guzowska czy Anna Powierza.

Wśród obserwatorów jeździeckich zmagań, była też nasza redakcja - zdecydowanie mniej mistrzowska w jeździectwie - ale całkowicie oddana kibicowaniu gwiazdom polskiego ekranu.

Zapraszamy do zobaczenia galerii !!!

 

 

Sabina Pietrek

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…