Trwają przygotowania do Pride of Poland 2019 w Janowie Podlaskim

04 maj 2019
(0 Głosów)
Autor 
W konferencji wzięli udział: Tomasz Chalimoniuk – prezes Polskiego Klubu Wyścigów Konnych oraz Mariusz Rytel – rzecznik prasowy Fot. KOWR

W dniu 30 kwietnia br., odbyła się kolejna konferencja prasowa dotyczącą organizacji Pride of Poland 2019 & Summer Sale 2019 w Janowie Podlaskim. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-12 sierpnia.

W konferencji wzięli udział:  Tomasz Chalimoniuk – prezes Polskiego Klubu Wyścigów Konnych oraz Mariusz Rytel – rzecznik prasowy wydarzenia. Organizatorzy przedstawili listę koni z prywatnych stadnin biorących udział w aukcji, ceny biletów oraz listę gości honorowych.

– Łącznie 16 koni z prywatnych stadnin zgłoszonych zostało do Pride of Poland oraz Summer Sale, z tego 3 konie zostaną wystawione na aukcję – powiedział Tomasz Chalimoniuk. – Jedynym parametrem decydującym o wystawieniu konia na aukcję Pride od Poland było uzyskanie jakiegokolwiek tytułu w jakimkolwiek czempionacie – dodał.

Prezes PKWK poinformował także, że wpłata na udział konia w wydarzeniu wynosi 3,5 tys. z i obejmuje koszty związane z promocją (sesja fotograficzna) oraz zaproszenia VIP dla właścicieli. Aktualnie w państwowych stadninach trwają sesje fotograficzne do katalogu aukcyjnego.

Festyn i inne atrakcje dla mieszkańców
W piątek wejście dla wszystkich będzie bezpłatne.

– Zależało nam, aby w piątek mieszkańcy Janowa Podlaskiego oraz regionu mogli uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym w ich miejscowości. Staramy się, aby można było tych mieszkańców faktycznie uhonorować i aby wejście było jak najtańsze w kolejnych dniach – powiedział Mariusz Rytel. Dla mieszkańców przewidziany jest festyn oraz wystawa rolnicza, m.in. spółek KOWR.

Prezes Chalimoniuk zaznaczył, że organizatorzy chcą działać lokalnie m.in. jeśli chodzi o catering, obsługę itp. Będą oni korzystać z firm janowskich i okolicznych.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…