PROCAM świętuje 15 rocznicę istnienia firmy

12 czerwiec 2019
(0 Głosów)
Autor 
Pracownicy PROCAM uczcili 15. rocznicę powstania firmy podczas wspólnego spotkania w Serocku Fot. PROCAM

Pracownicy PROCAM świętowali w Serocku 15-lecie. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Od 15 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania dla rolnictwa”. Nie zabrakło także atrakcji połączonych z akcją charytatywną.

Stypendia dla dzieci z terenów wiejskich
W trakcie dwudniowego wydarzenia na pracowników czekały także atrakcje sportowe połączone z akcją charytatywną. Wydarzeniu przyświecał szczytny cel, którym było zebranie przez ponad 300 pracowników jak największej ilości punktów za uczestnictwo w sportowej rywalizacji. Po zakończeniu zmagań punkty zostały przeliczone na złotówki dając łącznie kwotę 64 750 zł jaką PROCAM przeznaczy na program stypendialny na wsparcie dzieci z terenów wiejskich.

 

Wiele emocji podczas spotkania wywołało wspólne oglądanie zdjęć od czasu rozpoczęcia działalności w 2004 roku z pułapu 3 oddziałów na północy kraju, aż do obecności na terenie całej Polski poprzez sieć 130 agronomów, 25 oddziałów terenowych i 10 sklepów ogrodniczych.

Jak poinformował Michał Ciszak – Prezes Zarządu PROCAM – zasady uczestnictwa w programie stypendialnym dla dzieci z terenów wiejskich zostaną zaprezentowane w sierpniu, u progu nowego roku szkolnego 2019/2020.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…