Dni Mlecznej Fermy w nowej wirtualnej odsłonie

14 październik 2020
(0 Głosów)
Autor 
Wydarzenie będzie miało miejsce łącznie na 4 gospodarstwach, w 4 województwach Fot. InConventus Group

Firma InConventus Group postawiła na hybrydową formę organizacji znanego i lubianego wydarzenia – Narodowego Dnia Mlecznej Fermy, które w 2020 roku odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie i pod nową nazwą - jako Wirtualne Dni Farmy Mlecznej. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, wydarzenie odbędzie się zarówno w terenie, jak i on-line.

Hybrydowo czyli jak?

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, Wirtualne Dni Farmy Mlecznej odbędą się w tym roku zarówno w terenie, jak i on-line. Wydarzenie będzie miało miejsce łącznie na 4 gospodarstwach, w 4 województwach. Przewidywane są kameralne grupy do 30 osób.

Hodowcy, którzy wezmą udział w Wirtualnych Dniach Farmy Mlecznej, będą mogli dowiedzieć się więcej o najnowszych technologiach zarządzania na gospodarstwach mlecznych, postępie i innowacjach w produkcji pasz i żywieniu bydła mlecznego, a także wezmą udział w konsultacjach żywieniowych i agronomicznych. Uczestnicy odbędą szkolenia w następujących terminach:

•    9 listopada 2020 – woj. lubelskie, GR PAŃSTWA IZDEBSKICH1
•    16 listopada 2020 – woj. warmińsko-mazurskie, GRUNWALD SP. Z O.O.2
•    23 listopada 2020 – woj. wielkopolskie, GR ADAM WARNKE3
•    30 listopada 2020 – woj. mazowieckie, GR PAŃSTWA PIOTROWSKICH4

Uruchomione zostaną również szkolenia on-line, które prowadzone będą na  platformie edukacyjnej AgriMasterClass (https://agrimasterclass.com/). Hodowcy będą mieli również możliwość uczestnictwa w wirtualnym zwiedzaniu gospodarstw.

Więcej informacji na stronie internetowej Wirtualnych Dni Farmy Mlecznej http://farmdays.com.pl/

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…