Rozstrzygnięto konkurs - Jeśli przyczepa, to Pronar

03 kwiecień 2021
(0 Głosów)
Autor 
fot. Pronar

Robert Kawęcki, 42-letni rolnik z woj. lubelskiego został zwycięzcą konkursu Jeśli przyczepa, to Pronar z wartą ponad 50 000 zł przyczepą rolniczą PT606 jako nagrodą główną.

Pozostałe 36 innych, wartościowych nagród wkrótce trafi do pozostałych laureatów z terenu całego kraju. Przekazanie przyczepy nastąpi podczas zaplanowanego na maj uroczystego otwarcia hali i terenów wystawowych Pronaru w Siemiatyczach.

Warunki uczestnictwa były bardzo proste – każdy, kto zakupił maszyny marki Pronar musiał wypełnić krótki formularz, wpisując w nim wymyślone przez siebie hasło reklamowe związane z firmą lub jej produktami. Te następnie oceniała powołana w tym celu Kapituła Konkursowa. Ostateczny wybór padł na hasło Biznes krajowy popieram i Pronar wybieram zaproponowane przez Roberta Kawęckiego z miejscowości Strzakły w gm. Międzyrzec Podlaski. Tym samym został on właścicielem ufundowanej przez zarząd Pronaru przyczepy PT606.

- Nagroda o tak dużej wartości była nie tylko zachętą do zakupu maszyn, ale również formą podziękowania tym, dzięki którym od kilkunastu lat jesteśmy liderem rynku przyczep, a więc przede wszystkim rolnikom – mówi Marcin Nowotka, dyrektor ds. handlu i marketingu Pronaru. – Zdecydowana większość napływających zgłoszeń pochodziła od osób, które zaufały nam już wcześniej, co daje szczególnie powody do radości. Podobnie jak kreatywność uczestników, która sprawiła, że ostateczny wybór laureata nagrody głównej niemal do ostatniej chwili pozostawał niewiadomą.

Do grona wiernych klientów producenta z podlaskiej Narwi należy również laureat. Robert Kawęcki swoją przygodę z Pronarem rozpoczął już wiele lat temu – nie licząc wygranej właśnie przyczepy posiada już dwie inne oraz rozrzutnik tej marki. Na co dzień prowadzi blisko 20-hektarowe gospodarstwo rodzinne wyspecjalizowane w hodowli drobiu ekologicznego. Zwycięzca odebrał już list gratulacyjny podpisany przez Sergiusza Martyniuka, prezesa Pronaru, a uroczyste przekazanie przyczepy zaplanowano na połowę maja.

Będąca nagrodą główną przyczepa PT606 to jeden z najbardziej popularnych modeli kupowanych przez polskich rolników. Ta trójstronna wywrotka dwuosiowa o ładowności 6 ton posiada skrzynię ładunkową przystosowaną do transportu europalet, dzięki czemu doskonale sprawdza się nie tylko  gospodarstwach rolnych, ale również np. w firmach komunalnych. Egzemplarz maszyny, który trafi do laureata został dodatkowo doposażony w nadstawy zwiększające jej objętość, rolowaną plandekę ze stelażem i balkonem do jej obsługi oraz rynnę szybra zsypowego. Poza przyczepą ufundowano również 36 innych nagród: rowery, myjki ciśnieniowe, tablety, wkrętarki oraz loty widokowe szybowcami należącymi do floty lotniczej Pronaru.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…