Rolnik spod Mławy dostał nowy traktor od New Holland
Wyróżniony

16 luty 2015
(0 Głosów)
Autor 

Radosław Zaremba – rolnik z Kulan, którego historią żyła cała Polska, właśnie odetchnął z ulgą. Dzięki inicjatywie marki New Holland, mężczyzna któremu zawłaszczono ciągnik, może już wznowić prace w gospodarstwie. Przekazanie maszyny odbyło się dziś rano (16 lutego 2015 r.) w gospodarstwie pana Radosława, we wsi Kulany koło Mławy. Producent niebieskich ciągników bezpłatnie użyczył rolnikowi jeden z nich, co oznacza, że cała ta sprawa znalazła w końcu swoje pozytywne zakończenie.

Historia Pana Zaremby była dla nas przykrym zaskoczeniem. Nie sądziliśmy, że można w taki sposób potraktować człowieka i w dodatku zostawić go bez jakiejkolwiek pomocy. Zadecydowaliśmy wówczas, że wyciągniemy do niego pomocną dłoń. New Holland to nie tylko producent maszyn rolniczych - wiemy, jak bardzo ciężka jest praca w gospodarstwie rolnym, dlatego staramy się te zadania jak najbardziej usprawnić. Naszym priorytetem są rolnicy. To oni są dla nas najważniejsi, więc staramy się ich wspierać na rozmaitych płaszczyznach. Tak było także w przypadku Pana Zaremby, który może już spokojnie rozpocząć prace w gospodarstwie z nowym ciągnikiem New Holland TD5 - komentuje Tomasz Wieja, Marketing Manager New Holland.

Seria TD5 jest najnowocześniejszą wersją najbardziej popularnych modeli. Ciągniki New Holland serii TD5 są znane przede wszystkim z wszechstronności. Doskonałe podczas pracy w obejściu, z ładowaczem czołowym, z napędem na cztery koła, przy transporcie - wydajne i ekonomiczne, świetnie sprawdzające się w gospodarstwie.

To naprawdę wspaniała wiadomość! New Holland to pierwsza firma, która w ten sposób zareagowała na moje kłopoty. Z radością skorzystałem z jej propozycji, bo drogi prawne do odzyskania mojej własności, oznaczają miesiące lub nawet lata starań. Już niedługo rozpoczną się prace w gospodarstwie, więc użyczenie ciągnika spada mi z nieba. Jestem bardzo wdzięczny, że ktoś w ten sposób chciał mi pomóc, że są jeszcze osoby wrażliwe na cudze nieszczęście i firmy, które kierują się nie tylko zyskami, ale i troską o ludzi– mówi wzruszony Radosław Zaremba.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAnaklejka_ciągnik_New_Holland

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…