Samochód nie zachował odstępu i wjechał w ciągnik rolniczy

29 czerwiec 2020
(0 Głosów)
Autor 
Kierowcy nie byli pod wpływem alkoholu Fot. Policja Lubelska

W ubiegłym tygodniu doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem ciągnika rolniczego.  Na krajowej 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny kierowca Fiata Punto uderzył w tył ciągnika. Kierowcom pojazdów nic poważnego się nie stało.

Do kolizji doszło 24 czerwca br. po godzinie 8:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Z ustaleń policji, która interweniowała na miejscu zdarzenia wynika, że 30 – letni mieszkaniec gm. Ludwin kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto jadąc w kierunku Zamościa nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył ciągnika marki Ursus.  Traktorem kierował 72 - latek z gminy Łopiennik Górny. Obaj mężczyźni trafili do szpitala, jednak po badaniach okazało się, że nic poważnego im się nie stało. Ich życie nie jest zagrożone. We krwi kierujących nie wykryto alkoholu.

Zgodnie z obowiązującym prawem kierowca Fiata Punto został ukarany mandatem w wysokości 400 zł, a na jego konto zostało naliczone 6 punktów karnych.

 

 

Oprac. Sabina Pietrek, źródło: Policja Lubelska

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…