Pokaz nowych rosyjskich kombajnów ROSTSELMASH u Korbanka

23 sierpień 2017
(2 Głosów)
Autor 

Korbanek sp. z o.o. podpisała umowę dealerską z rosyjskim producentem sprzętu rolniczego, firmą ROSTSELMASH z Rostowa nad Donem, której paleta produktów jest ogromna. Są to kombajny zbożowe, sieczkarnie do kukurydzy, maszyny uprawowe i zielonkowe.

Szeroki asortyment, dobra jakość, korzystne ceny, obsługa serwisowa, dostępność części zamiennych wpłynęły na podjęcie decyzji spółki Korbanek o współpracy z Rostselmash. W Tarnowie Podgórnym, gdzie mieści się główna siedziba firmy oraz w pozostałych 19 punktach dealerskich na terenie całej Polski, będzie odbywała się nie tylko sprzedaż rosyjskich maszyn, ale też części zamiennych ze wsparciem posprzedażowym.

Pierwsze kombajny Rostselmash: Vector 425, Acros oraz RSM 161 oraz sieczkarnie poszerzą ofertę spółki Korbanek z początkiem 2018 roku. Ale na tym nie koniec. W przyszłości tarnowska firma poszerzy swoją ofertę dla polskich rolników o kanadyjską markę Versatile (producenta ciągników o dużej mocy), która również jest własnością rosyjskiego potentata.

Od sierpnia trwają w naszym kraju pokazy trzech modeli rosyjskich kombajnów Rostselmash. Już pierwsze testy dowiodły, że maszyny te doskonale radzą sobie podczas pracy na polu w trudnych warunkach pogodowych.

Sfilmowaliśmy jeden z pokazów pracy kombajnów ROSTSELMASH w Sokolnikach Wielkich.

Zapraszamy do obejrzenia Filmu: Nowe kombajny ROSTSELMASH oferuje Korbanek: ACROS 595 Plus, VECTOR 425, RSM 161

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…