25 lat AGROTECH w Kielcach - fotogaleria

22 marzec 2019
(2 Głosów)
Autor 
AGROTECH Kielce 2019 fot. zycierolnika.pl

To był rekordowy rok AGROTECH 2019

- 75 tysięcy rolników odwiedziło 25 Jubileuszowe AGROTECH 

- 750 firm z 25 krajów. Targi zorganizowano na największej, jak do tej pory powierzchni (66 tysięcy metrów kwadratowych – to o trzy tysiące więcej niż rok wcześniej).

- przez trzy dni, od 15 do 17 marca w 11 halach i terenie zewnętrznym zaprezentowano ponad 1000 maszyn – ciągników, kombajnów i mniejszego sprzętu rolniczego. Można było też znaleźć nowości dotyczące środków ochron roślin, nasion, nawożenia, zarządzania gospodarstwem korzystając ze smartfona, tabletu, laptopa.


Nowości maszynowe

Hitem wystawy okazał się koncepcyjny bio-ciągnik napędzany metanem, który prezentowano na stoisku New Holland. Case pokazał „Ciągnik Roku 2019”- Maxxum 145 Multicontroller, Ursus promował nową wersję kultowego C-360. Targi obfitowały w polskie premiery – firma Same Deutz-Fahr zaprezentowała ciągnik 5090D Keyline. Zetor na swoim stoisku kusił zgrabną sylwetką modelu Proxima CL 110, który zaprezentował po raz pierwszy. Przyznano wiele nagród.


Moc atrakcji na 25 AGROTECHU w Kielcach

- liczne eventy na stoiskach wystawców, akrobacje pod sufitem hali E, bohaterowie znani z programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony”, znani z social mediów youtuberzy rolniczy. 


Na kolejną edycję targi AGROTECH zapraszają 13-15 marca 2020 roku, a my, jako redakcja Życie Rolnika zapraszamy już teraz na nasze stoisko.

Tymczasem zobaczcie jak wyglądał AGROTECH 2019 w naszym obiektywie.

 

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…