15. Jarmark Agroturystyczny. Smaki Jesieni w Tokarni

30 wrzesień 2020
(0 Głosów)
Autor 

20.09.2020 w Tokarni odbył się XV Jarmark Agroturystyczny – Smaki Jesieni  zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego i Muzeum Wsi Kieleckiej.

Koło gospodyń wiejskich ze Skarżyska Kościelnego brało udział w konkursie kulinarnym gdzie wystawiliśmy Przysmak  topinamburu zrobiony przez Irenę Sykulską  jak również przez Jadwigę Kowalik mieliśmy jeszcze pyszne ciasteczka z topinamburu które zrobiła Basia Zając ,była Kawa z topinamburu, nalewka i inne smakołyki   oraz rękodzieło EtnoBłyskotka – były to ręcznie wykonane elementy biżuterii np. kolczyki wisiorki , naszyjniki itp. Które zrobiła Aniela Śledz z KGW .Stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowanie zarówno jury jak i zwiedzających, nawiązaliśmy wiele  nowych kontaktów  i mamy sporo  zaproszeń do innych kół gospodyń  . Pokazaliśmy również  jak umiemy się bawić i tańczyć przed scena . Pragniemy podziękować organizatorom za miłe przyjęcie i wspaniałą atmosferę.

 

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…