Kombajny żniwne CR New Holland

08 listopad 2015
(0 Głosów)
Autor 

Marka New Holland wprowadza swoją wiodącą w branży technologię HI-eSCR ECOBlue™ zgodną z normami emisji Tier 4B, w czterech najwyższych modelach kombajnów serii CR. Modele te zyskają jeszcze większą moc, niż kiedykolwiek wcześniej.

Model flagowy marki, CR10.90 wyposażony jest wsilnik Cursor 16, wyróżniony tytułem "Diesel Engine of the Year 2014", który osiąga imponującą moc 652 KM i oparty jest na technologii Common Rail, zapewniającej precyzyjny dopływ paliwa i doskonałą reakcję na obciążenia, co przekłada się na niezmiennie wysoką wydajność w każdych warunkach roboczych.

Nowa gama CR oferuje najlepsze rozwiązania marki New Holland w dziedzinie technologii żniwnych: rotory Twin Pitch, bęben podający typu Dynamic Feed Roll™, gumowe gąsienice SmartTrax™ z zawieszeniem Terraglide™ oraz silniki oparte na technologiach SCR i Hi-eSCR ECOBlue™ – zastosowanie tych innowacyjnych rozwiązań gwarantuje użytkownikom najlepsze osiągi i wydajność. Wszystko to w połączeniu z super-kabiną Harvest Suite™, która definiuje na nowo komfort operatora podczas zbiorów. Dzięki niezwykłej wydajności i osiągom CR10.90 rolnicy mogą poznać całkiem nowy wymiar żniw. Model CR10.90 dokonał tego w wielkim stylu, gdy 15 sierpnia 2014 r. w angielskiej miejscowości Wragby ustanowił rekord, zbierając najwięcej pszenicy w ciągu ośmiu godzin. Pobijając rekord, zebrał on aż 797,656 ton pszenicy w czasie poniżej ośmiu godzin, generując szczytową wydajność na poziomie 135 ton na godzinę.

CR10_90_ CR10_90_1

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…