AGRO SHOW 2017 - już za kilka dni w Bednarach!

19 wrzesień 2017
(3 Głosów)
Autor 

Przed nami 19 edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Bednarach koło Poznania.

Już za kilka dni, bo w dniach 22 – 25 września odbędzie się największa impreza w branży rolniczej. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni trwania wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Atrakcje i udogodnienia dla zwiedzających w tym toku:

- pokazy maszyn w nowej formule; oprócz tradycyjnych pokazów na ringu ładowarek i opryskiwaczy odbędą się pokazy pługów na ringu i indywidualnych polach pokazowych,

- prezentacje ciągników na pasie głównym,

- debata na temat rolniczego szkolnictwa zawodowego,

- mobilny bankomat,

- bezpłatny autobus z dworca i na dworzec PKP w Pobiedziskach,

- bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi,

- linie meleksowe na terenie Wystawy,

- Ścieżka Edukacyjna

- i wiele innych

Do zobaczenia już za kilka dni!!

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…