Nowości SaMASZ na Targach Agritechnica 2017

26 listopad 2017
(0 Głosów)
Autor 
SaMASZ po raz piąty zaprezentował swoje maszyny i jako jedyna polska firma zorganizował międzynarodową konferencję prasową fot.SaMASZ

Tegoroczna edycja targów AGRITECHNICA odbyła się w dniach 12-18 listopada 2017 roku w Hanowerze. SaMASZ jako jedyna polska firma zorganizował międzynarodową konferencję prasową.

Targi AGRITECHNICA uznawane są za największą imprezę rolniczą na świecie. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 2900 wystawców z 52 krajów i aż 500 tysięcy odwiedzających. SaMASZ po raz piąty zaprezentował swoje maszyny i jako jedyna polska firma zorganizował międzynarodową konferencję prasową.

Rozmach wydarzenia i obecność najbardziej liczących się w branży rolniczej producentów i klientów sprawiają, że targi AGRITECHNICA to doskonałe miejsce do budowania kontaktów biznesowych w branży oraz zapoznania się z najnowszymi nowinkami technologicznymi w rolnictwie.

Samasz Agritechnica2017

                                   Fot. Maszyny rolnicze SaMASZ na targach AGRITECHNICA 2017

 

SaMASZ zaprezentował swoje najbardziej popularne maszyny, w tym innowacyjny model kosiarki XT 390, posiadającej największą szerokość koszenia na świecie, montowanej na TUZ ciągnika i transportowanej w pozycji skośnej, co pozwala na wygodne przemieszczanie maszyny po drogach publicznych. Nie zabrakło również nowości przygotowanych przez SaMASZ na sezon 2018, do których należą takie maszyny jak:

•      Alpina – kosiarka czołowa z lekką listwą Lite CUT

•      Nano 150 Hydro - kosiarka bijakowa czołowa do małych ciągników ogrodowych

•      Mido 220 – kosiarka bijakowa lekka

•      Kangu 220 – kosiarka bijakowa na pantografie

•      Jump 280 – jednolemieszowy ciężki pług odśnieżny

Stoisko firmowe SaMASZ cieszyło się dużą popularnością ze względu na swój międzynarodowy zasięg w eksporcie maszyn rolniczych do 50 krajów. Firma posiada 40 dilerów na terenie Polski i ponad 100 przedstawicieli za granicą.

Międzynarodowa konferencja prasowa SaMASZ

SaMASZ był jednym z 60 polskich wystawców, którzy prezentowali swoją ofertę w Hanowerze, jednak tylko białostocka firma zorganizowała konferencję prasową w centrum konferencyjnym Deutsche Messe. Odbyła się ona pod wiele mówiącym hasłem: SaMASZ na łąkach całego świata.

 

Karol Wdziekonski Agritechnica2017

                                       Fot. Konferencja prasowa SaMASZ

 

Hasło przewodnie odwzorowuje obecną politykę ekspansyjną firmy. SaMASZ już dzisiaj posiada swoje dwie zagraniczne spółki SaMASZ Rosja i SaMASZ North America LLC, przecierając skutecznie szlaki dla polskiego biznesu za granicą.

W konferencji polskiej firmy uczestniczyło ponad 30 dziennikarzy czołowych, europejskich wydawnictw rolniczych, co gwarantuje dotarcie do jeszcze większego grona nowych klientów.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…