Debiut AGRAVIS Technik Polska w Bednarach

18 wrzesień 2018
(0 Głosów)
Autor 
Oferta firmy obejmuje sprzedaż produktów firmy Fendt i Valtra Fot. AGRAVIS Technik

Spółka AGRAVIS Technik Polska Sp.z.o.o. rozpoczęła swoją działalność w Polsce od 1 września 2018. Firma po raz pierwszy zaprezentuje się klientom na wystawie rolniczej Agro Show, która odbędzie się w dniach 20-23 września 2018 w Bednarach.

Na wystawie AGRO SHOW odwiedzający będą mogli zapoznać się z nową ofertą maszyn i urządzeń rolniczych, a także producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz firm branżowych związanych z rolnictwem. Bednary oddalone są 25 km od siedziby AGRAVIS Technik Polska w Poznaniu.

Firmę reprezentować będzie na wystawie nowy prezes spółki, Jörg Denekas. Pan Denekas od 2008 r. pracował w spółce AGRAVIS Technik Heide-Altmark GmbH, z siedzibą w Uelzen, gdzie do tej pory sprawował funkcję prezesa. Wcześniej ukończył studia magisterskie z zakresu agrobiznesu na niemieckim Uniwersytecie w Getyndze, studiował również na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. „Kariera zawodowa Jörga Denekasa, jego długoletnia współpraca z pracownikami firmy AGCO oraz osobista więź z Polską tworzą dobre podstawy na „mocny” start w nowej spółce działającej w branży technicznej u naszego sąsiada“, cieszy się Johannes Schulte- Althoff, dyrektor finansowy AGRAVIS Raiffeisen AG, a jednocześnie członek zarządu odpowiedzialny za branżę techniki rolniczej w niemieckiej spółce AGRAVIS.

 

Fendt i Valtra na AGRO SHOW w Bednarach

Na wystawie Agro Show w Bednarach, firma AGRAVIS Technik Polska Sp.zo.o. zaprezentuje się na własnym stoisku targowym o powierzchni około 1.000 m2 w pobliżu stoiska AGCO. Przyszli klienci oraz partnerzy będą mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą firmy, która obejmuje sprzedaż produktów firmy Fendt i Valtra oraz używanych maszyn rolniczych przy współpracy AGRAVIS Technik Center GmbH. Dodatkowo zaprezentowany zostanie program Väderstad.

- Chcemy przedstawić nowe przedsiębiorstwo, nasze produkty oraz nowy zespół na polskim rynku sprzętu agrotechnicznego. Ponadto szukamy partnerów handlowych i klientów - podkreśla Gerd Schulz, Prezes AGRAVIS Technik Holding GmbH.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…