AGRO SHOW 2018 - Nowe produkty SaMASZ dla małych gospodarstw

16 październik 2018
(1 Głos)
Autor 
Nowe produkty SaMASZ powstały z myślą o właścicielach małych gospodarstw do 50 ha Fot.SaMASZ

W dniach 20 - 23 września 2018 na tarach AGRO SHOW SaMASZ prezentował swoje maszyny zielonkowe i komunalne oraz nowości na sezon 2018/2019 skierowane do małych gospodarstw.

 Nowe produkty SaMASZ dla małych gosodarstw

Podczas XX Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW firma SaMASZ zaprezentowała na swoim stoisku zarówno flagowe maszyny zielonkowe i komunalne, jak i nowości na sezon 2018/2019, które powstały z myślą o właścicielach małych gospodarstw do 50 ha.

Samba 280 F jest kolejną maszyną, tym razem czołową pchaną, wyposażoną w listwę tnącą własnej konstrukcji – LiteCUT, przetestowaną na rynkach całego świata. Natomiast nowy model zgrabiarki 1-karuzelowej Z- 350 Slim to ekonomiczna wersja popularnego modelu Z-350 wyposażona w 9-ramienną przekładnię karuzelową, zapewniającą dokładne zgrabianie i wysoką jakość pokosu. Propozycją skierowaną do dużych gospodarstw jest przetrząsacz P8-890 o szerokości roboczej 8,9 m, który podobnie jak pozostałe modele SaMASZ, pozwala uzyskać wysoką czystość paszy.

Więcej informacji o nowościach SaMASZ można znaleźć pod linkiem: http://www.samasz.pl/assets/fi...

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…