Będą rekordowe pokazy maszyn rolniczych na Zielonym AGRO SHOW 2019

19 maj 2019
(0 Głosów)
Autor 
Tegoroczną nowością będzie możliwość dokładniejszego obejrzenia maszyn pokazowych Fot. PIGMiUR

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zaprasza w dniach 25-26 maja 2019 roku na ZIELONE AGRO SHOW 2019 w gminie Ułęż.

To kolejna już edycja jedynej tego rodzaju wystawy w kraju, w szczególny sposób dedykowanej rolnikom z południowo-wschodniej Polski zajmującym się hodowlą bydła, produkcją mleka i uprawą roślin zielonkowych. Po raz kolejny gościć będziemy w gminie Ułęż, w województwie lubelskim.

Pokazy pracy maszyn zielonkowych
Niewątpliwie największą atrakcją wystawy Zielone AGRO SHOW będą pokazy maszyn zielonkowych w pracy. W tym roku zapowiadają się szczególnie atrakcyjnie. Dotychczas do pokazów zgłoszono 55 maszyn. Będą to:
13 kosiarek,
8 przetrząsaczy,
2 agregaty do pielęgnacji i podsiewu,
15 pras zwijających,
6 praso-owijarek,
3 owijarki,
5 przyczep zbierających,
3 sieczkarnie.

Czytaj również >> Przed nami ZIELONE AGRO SHOW 2019 w Ułężu

 

Rozmowy z producentami maszyn
Pokazy, tak jak przed rokiem, podzielone będą na dwie części. O godzinie 11:00 prezentowane będą kosiarki i przetrząsacze, o godzinie 13:00 – pozostałe maszyny. Dodatkowo w przerwie między pokazami zaprezentowane zostanie prawidłowe ustawienie losowo wybranego przetrząsacza.

Tegoroczną nowością będzie możliwość dokładniejszego obejrzenia maszyn pokazowych. O godzinie 12:00 i o godzinie 14:00 (po pokazach) w specjalnie przygotowanych boksach dla maszyn pokazowych, rolnicy będę mieli okazję do wnikliwszego przyjrzenia się maszynom, a także do zadania pytań i zdobycia informacji technicznych od operatorów maszyn i przedstawicieli dealerów i producentów.

Zielone AGRO SHOW to jedyna wystawa w kraju gdzie odbywają się tak kompleksowe i zorganizowane na tak szeroką skalę pokazy maszyn zielonkowych. Dla rolników to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu i czasie zobaczyć i porównać w warunkach polowych tak dużą ilość maszyn rolniczych.

 

Kiedy i gdzie?
Wystawa odbywać się będzie w dniach 25-26 maja 2019 roku w gminie Ułęż. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, zapewnia bezpłatny wstęp, parking i katalog wystawy, a także dofinansowanie przyjazdów grupowych, których organizatorem może być dowolny podmiot.

Dokładny wykaz maszyn biorących udział w pokazach wraz z opisami maszyn oraz zdjęciami można znaleźć na: https://www.agroshow.eu/zielone_agroshow/79

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…