Kradzież ciągnika się nie opłaciła

22 grudzień 2019
(1 Głos)
Autor 
Odzyskany przez policjantów ciągnik Fot. KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Golubsko-dobrzyńscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzna podejrzanych o kradzież ciągnika z terenu jednego z przedsiębiorstw w gm. Zbójno. Funkcjonariusze już odzyskali skradzione mienie warte 180 tysięcy złotych.

Do kradzieży ciągnika rolniczego doszło w nocy 6 grudnia br. na terenie jednego z przedsiębiorstw w gm. Zbójno pow. golubsko-dobrzyński.  Jak podaje policja wartość sprzętu została wyceniona przez właściciela  na kwotę 180000zł.

Kryminalni, którzy zajęli się tą sprawą, na podstawie zebranych materiałów, ustalili że skradziony ciągnik może znajdować się w jednym z gospodarstw rolnych w powiecie lipnowskim. We wtorek 17.12.2019 r. policjanci postanowili zweryfikować tą informację i udali się do wytypowanego gospodarstwa rolnego. Będąc na miejscu potwierdzili swoje wcześniejsze ustalenia. W jednym z garaży odnaleźli skradziony ciągnik. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 27 i 54-lata. Obydwaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży.

Skradzione mienie wróciło już do rąk właściciela. Sprawą zajmie się sąd. Podejrzanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…